به گزارش جویباران،مهرداد بابایی با تشکر از حضور مردم در راهپیمایی حمایت از فرمایشات مقام معظم رهبری و محکومیت اغتشاشگران حوادث اخیر گفت: براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از آرزوهای دیرینه و از تلاش‌های بی‌وقفه دشمنان و استکبار جهانی آمریکا است.

وی تصریح کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران که دست آمریکا از کشور قطع شد نظام سلطه دچار آشفتگی شد و دست به هر اقدامی جنایتکارانه و خصمانه‌ای برای تثبیت موقعیت و تأمین منافع خود کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار تأکید کرد: ملت بصیر، آگاه و شجاع ایران در طول این چهل سال گوش به فرمان امامین انقلاب بودند و در عرصه‌های مورد نیاز انقلاب اسلامی خدمت کردند و حماسه آفریدند.

بابایی با اشاره به مثلث تروریستی عبری، عربی و آمریکایی گفت: این مثلث تروریستی با تشکل گروهای تکفیری-تروریستی در منطقه خاورمیانه به دنبال تضعیف محور مقاومت بودند که با هوشمندی و هدایت مدبرانه مقام معظم رهبری و با حضور شجاعانه و آگاهانه فرزندان این ملت، نقشه شوم دشمن با شکست همراه شد.

وی به حوادث خرابکانه معاندین نظام در سال ۹۶ اشاره و عنوان کرد: دشمن با بهره‌گیری از مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم که ماحصل تلاش دشمنان ما بود سعی در طراحی تابستان داغ بود که مردم و نظام را در مقابل هم قرار بدهد که این بار نیز ملت بیدار ایران، دشمن را در این امر ناامید و مأیوس کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار با بیان اینکه در شیوه اجرایی افزایش قیمت بنزین انتقادات و گله‌مندی‌هایی وجود دارد گفت: اما این موضوع نباید زمینه ساز بروز برخی اتفاقات تلخ و ناگوار در استان‌ها شود و آشوبگران، فتنه‌گران و اشرار نقش پیاده‌نظام دشمن را در این حوادث ایفا وخسارت‌های سنگین به مراکز عمومی و خصوصی وارد کردند که سعی در رسیدن به مقاصد شوم خود بودند.

بابایی خاطرنشان کرد: امروز با حضور آگاهانه و حماسه خود می‌خواهیم اعلام کنیم که صف ما از صف اشرار و اغتشاشگران جداست؛ مردم ما کسانی هستند که چهل سال پابه‌پای این نظام آمدند و از ارکان نظام حمایت کردند.

وی با اشاره به اینکه مردم ایران در شرایط سخت و بحرانی در کنار هم ایستاده‌اند عنوان کرد: همین مردم عزیز و شریف بودند که در حوادثی مثل سیل و زلزله به کمک هموطنان خود رفتند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار بیان کرد: مردم گرچه معترض و منتقد هستند ولی نظام و امنیت کشور خود را دوست دارند و اجازه نمی‌دهند افرادی با سؤاستفاده از مطالبات به حق مردم تحت هر عنوانی امنیت کشور را خدشه‌دار کنند.

بابایی با بیان اینکه مردم کشور انتظاراتی دارند گفت: مردم هم از دستگاه مقتدر قضایی انتظار دارند با اوباش و آشوبگرانی که امنیت کشور را به خطر انداختند به شدت برخورد کند و همچنین از دستگاه‌های دولتی انتظار دارند با نظارت‌های مستمر اجازه ندهند قیمت‌ کالا افزایش بی اساس داشته باشد و مردم بیشتر در تنگنای اقتصادی قرار بگیرند.