به گزارش جویباران،سردا عبداله ملکی در اجتماع بسیجیان شهرستان جویبار با بیان اینکه ایران در چهل سال اخیر درگیر جنگ اندیشه و تفکرهاست گفت: یک تفکر شیطانی و مادی است و تفکر دیگر الهی و اهداف انبیاء و ائمه را پیگیری می‌کند.

 

وی با اشاره به اینکه مردم ما در چهار دهه در حال مقاومت ایستادگی در برابر تفکر شیطانی هستند اظهار کرد: در طول این چهل سال دشمن نتوانست در برابر مقاومت مردم پیروز شود زیرا تفکر بسیجی و حضور بابصیرت مردم، ایمان و توکل به خدا و قدرت ولی‌فقیه سه مؤلفه قدرت جمهوری اسلامی ایران است.

 

مدیرکل حفظ آثار و نشرارزش‌های دفاع مقدس مازندران تصریح کرد: دشمنان در دهه اول انقلاب با جنگ تحمیلی به دنبال براندازی بودند ولی لبیک بسیج مردمی و نظامیان به فرمان امام خمینی(ره) این جنگ را پیروز شدیم.

 

سردار ملکی افزود:در دهه دوم دشمنان با تغییر تاکتیک به دنبال تغییر ساختار نظام بود و در دهه سوم مهار جمهوری اسلامی و فشارهای شدید اقتصادی در دستور کار دشمن قرار گرفت که باز هم، هوشیاری مردم بابصیرت ایران دشمنان را ناکام گذاشت.

 

وی تأکید کرد: دهه چهار نیز به دنبال براندازی هستند و به طوری که به دنبال بهانه مثل  بنزین نیروهای خود را برای اغتشاش در ایران آماده کردند.

 

مدیرکل حفظ آثار و نشرارزش‌های دفاع مقدس مازندران با بیان اینکه شهدا شاگردان اول دانشگاه شاهد در جبهه حق علیه باطل بودند گفت: الگوی ما در زندگی شهید صابریان، شهید عالی و شهید ذبیحی که اهل همین شهرستان هستند بودند.

 

سردا ملکی خاطرنشان کرد: امروز حامیان این اغتشاشگران منافقینی هستند که در دوران جنگ تحمیلی در کنار صدام علیه مردم ما می‌جنگیدند و ۱۷ هزار ایرانی را به شهادت رساندند و امروز ژست حمایت از ملت ایران را در پیش گرفتند.