به گزارش جویباران،عبدالمهدی حق‌شناس ظهر شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران با اعلام اینکه زمان ارسال به جشنواره ابوذر تا۱۵ آدرماه تمدید شده است، گفت: این جشنواره در دومرحله داوری خواهد شد و تاکنون ۵۰۰ اثر به این جشنواره ارسال شده است و آثار ارائه شده از استان در کتابچه‌ای به چاپ خواهد رسید.

 

وی مهم‌ترین اهداف بسیج رسانه را بسیجی کردن افراد رسانه و مقابله با جنگ نرم دشمن بیان و تصریح کرد: در حوادث اخیر کشور، خوشبختانه رسانه‌های انقلابی و فضاهای مجازی توطئه‌های دشمنان را خنثی کردند و همچنین رسانه‌ها باید با آگاهی کامل جلوی هر توطئه‌ای از سوی دشمنان را بگیرند و با روشنگری‌های لازم، راه انتخاب رابرای مردم فراهم کنند.

 

مسئول بسیج رسانه مازندران با اشاره به اینکه گرچه از برخی مسئولین نظام به‌خاطر وضع نامناسب معیشتی مردم گله‌مند هستیم، خاطرنشان کرد: خوشبختانه مردم همواره و در تمامی صحنه‌ها کنار انقلاب هستند و این حضور پرشور مردم، دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی ایران بوده است.

 

حق‌شناس گفت: با توجه به حجم بالای رسانه در کشور، متأسفانه در انتقال پیام انقلاب خوب عمل نکردیم و درجوامع بین المللی، دستاوردهای بعد پیروزی انقلاب اسلامی به درستی به گوش جهانیان نرسیده است.

 

وی با بیان اینکه یک‌سوم برنامه‌های بسیج رسانه مازندران آموزش‌محور بود اظهار کرد: حدود ۸۰۰ نفر در استان مازندران آموزش سوادرسانه‌ای را پشت‌سر گذاشتند و همچنین بحث آموزش استعداد رسانه، بیمه خبرنگاران و شناسائی نقاط قوت و ضعف رسانه‌های استان از جمله برنامه‌های در دست اقدام بسیج رسانه مازندران است.