به گزارش جویباران، آیت‌الله محمدتقی نادعلیزاده در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان جویبار با اشاره به ثبت‌نام کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند کسانی که برای تصدی صندلی مجلس ثبت‌نام می کنند باید ببینند که آیا توان کار برای مردم، مدیریت و قانون‌گذاری دارند یا خیر.

وی با بیان اینکه نمایندگان این حوزه انتخابیه کارسختی در پیش دارند اظهارکرد: این حوزه انتخابیه دارای پنج شهرستان با وسعت سرزمینی زیاد است که کار کردن برای نمایندگان را سخت می‌کند از این رو نامزدها باید توان خود را برای خدمت به مردم بسنجند که آیا می‌توانند خدمتگزار مردم باشند؟

امام‌جمعه جویبار تصریح کرد: بازرسان شورای نگهبان و هیئت‌های اجرایی عدالت را سرلوحه کار و امین مردم در امر انتخابات باشند.

نادعلیزاده بااشاره به زندانی شدن مجدد شیخ زکزاکی گفت: رهبر شیعیان نیجریه بر اثر بیماری به نیجریه بازگشت که مجددأ دستگیر و زندانی شد در حالی که وضعیت جسمانی او وخیم است.

وی عنوان کرد: مدعیان دروغین آزادی و حقوق بشر در جهان برابر این ظلم سکوت کردند.

امام‌جمعه جویبار با محکوم کردن سند ۲۰۳۰ گفت: نباید به بهانه برنامه‌های مختلف این سند ننگین در مدارس و مراکز آموزشی اجرا شود ما این سند را قبول نداریم و آن را محکوم می‌کنیم.

نادعلیزاده خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه ماه‌ها از سیل ابتدای سال می‌گذرد ولی عده‌ای هنوز خسارت خود را دریافت نکردند و از این موضوع ناراضی هستند و از مسؤلین می‌خواهیم هرچه زودتر خسارت کشاورزان و خسارت‌ دیدگان را پرداخت کنند.