به گزارش جویباران،زهرا یزدانی کشتی‌گیر عضو تیم‌ملی کشتی آلیش بانوان کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار جویباران گفت: سطح این دوره از مسابقات جهانی بسیار بالا بوده و ۳۲ تیم با آمادگی کامل در این مسابقات حضور داشتند.

 

وی افزود: هنوز برنامه‌های ورزشی سال ۲۰۲۰ برای ما ارسال نشده است اما احتمالاً مسابقات جهانی را در پیش داشته باشیم.

 

دارنده برنز مسابقات جهانی کشتی آلیش بانوان تصریح کرد: تا رسیدن مسابقات بعدی تمرینات خود را ادامه می‌دهم تا بهترین مدال را برای کشورم و مردم جویبار به دست آورم.

 

یزدانی خاطرنشان کرد: در پسوندم چرات سوادکوه درج شده است اما خودم و خانواده‌ام ساکن جویبار هستیم و خودم را یک جویباری می‌دانم.

 

فاطمه فتاحی نایب قهرمان جهان کشتی آلیش به خبرنگار ما گفت: مدال آوران آسیایی و جهانی در این دوره از مسابقات حضور داشتند که کار را برای ورزشکاران ما سخت کرده بود.

 

وی با بیان اینکه طی سه سالی که کشتی کار می‌کنم اولین سال فعالیتم در رشته آلیش بود اظهار کرد: حریف فینال من، عنوان‌دار این رشته در جهان بود و دوره‌ای هم به عنوان مربی تیم‌ملی کشورمان معرفی شده بود اما به دلیل اینکه تجربه مسابقات جهانی را نداشتم مدال طلا را از دست دادم.

 

نایب قهرمان جهان کشتی آلیش بانوان گفت: تلاش می‌کنم در مسابقات جهانی آینده مدال طلا را کسب کنم و موجب خوشحالی مردم کشور شوم.