به گزارش جویباران،حجت‌الاسلام بریمانی در تجمع گرامی‌داشت حماسه ۹ دی در شهرستان جویبار با بیان اینکه زنده‌نگه‌داشتن حماسه ۹ دی باعث مصون ماندن نظام از فتنه‌های بعدی شد گفت: دشمن همواره به دنبال توطئه و براندازی اسلام و کشورهای اسلامی است.

 

وی با اشاره به اینکه برخی‌ها ۷هزار قول می‌دهند ولی هیچ‌کدام عملی نمی‌شود عنوان کرد: از مسئولین گلایه‌مندیم وقتی یک جراحی اقتصادی بزرگ مانند افزایش قیمت بنزین را در دستور کار قرار می‌دهند ولی مردم اقناع نمی‌کنند و ذهن‌ها را آماده نمی‌کنند و نتیجه‌اش این می‌شود که در اغتشاشات پس از گرانی بنزین، ۱۱ برابر یارانه معیشتی بر کشور هزینه تحمیل شد.

 

معاون تعلیم و تربیت بسیج سپاه کربلا مازندران به مسئله نفوذ دشمن اشاره و تصریح کرد: دشمن زمینه نفوذ را برای کسانی که فکر و روحیه انقلابی ندارند و فقط اسمی از اسلام را بر دوش می‌کشند در عرصه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، امنیتی فراهم می‌کند.

 

بریمانی بیان کرد: فتنه‌ای که در حال انجام است معیشت مردم را هدف گرفته تا مردم را نسبت به دین بدبین کند.

 

وی با بیان اینکه رهبر در قضیه بنزین خود را فدا کرد گفت: ۷۹ نماینده مجلس استعفا کردند و دشمن به دنبال این بود که رئیس جمهور استعفا دهد که اگر رهبر معظم به این قضیه ورود نمی‌کرد خسارت سنگینی را باید مردم و نظام پرداخت می‌کردند.

 

معاون تعلیم و تربیت بسیج سپاه کربلا با اشاره به یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: افرادی را به مجلس نفرستیم که ضدارزش‌های کشور حرف بزنند و اقدام کنند.

 

بریمانی بااشاره به فتنه سال ۸۸ عنوان کرد: فتنه ۸۸، هجده ماه طول کشید اما سران فتنه کوتاه نیامدند ولی خطبه‌های رهبر معظم انقلاب در نمازجمعه آتش فتنه را خاموش کرد.

 

وی خاطرنشان کرد: از مسئولین می‌خواهیم دل از کشورهای غربی دل بکنند و بر توانایی و ظرفیت‌های داخلی و جوانان ما تکیه کنند وقتی می‌توانیم موشکی با ۲ هزار کیلومتر برد با بیش از ۵۰ هزار قطعه بسازیم قطعاً می‌توانیم محصولات دیگر را که وارداتی هستند تولید کنیم.