به گزارش جویباران،همت محمدنژاد در افتتاح پروژه میدان ۹ دی به مناسبت گرامی‌داشت حماسه ۹ دی‌ماه و دهه بصیرت که با حضور اعضای شورای شهر جویبار و مسئولین شهرستانی برگزار شد، با اشاره به اینکه بعد  ۴۰ سال از پیروزی شکوهمند  انقلاب اسلامی ایران، امروز این انقلاب تبدیل به یک درخت تنومندشده است، اظهار کرد: ابرقدرت‌های شرق و غرب، دیگرجرأت رویایی با ایران اسلامی را ندارند و چشم و امید تمام مسلمانان جهان به اقتدار این نظام است.

 

وی نامگذاری این میدان به‌نام میدان ۹ دی‌ماه را آشنایی جوانان و مردم با آرمان‌های نظام و پاسداشت خون شهدا بیان کردو افزود: جوانان در ۹ دی‌ماه سال ۸۸ برای پاسداشت خون شهدا به میدان آمدند و با برهم زدن توطئه دشمنان، حماسه‌ای بزرگ در کشور رقم زدند.

 

شهردار جویبار هزینه این میدان را ۴۰۰ میلیون ریال بیان کرد و خاطرنشان کرد: تا پایان سال پروژه آتش‌نشانی، میدان شهید ذبیحی و میدان آزادگان به بهره برداری خواهد رسید.

 

وی بیان کرد: نهضت آسفالت کوچه‌ها و معابر در سطح شهر آغاز شده است و در ۳ ماه گذشته حدود ۲۰ کوچه و خیابان آسفالت آن به اتمام رسیده است.

 

درادامه سرهنگ مهرداد بابایی فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شهرستان جویباربا اعلام اینکه عیار مدیران فعال در دل مشکلات مشخص خواهد شد، گفت: تبدیل فرصت از دل تهدیدها یکی از ویژگی‌های بارز انقلاب اسلامی ایران بوده است.

 

وی بااعلام اینکه حماسه ۹ دی بعد از برنامه‌ریزی نقشه دشمنان در طی ۸ ماه شکل گرفت، افزود: امروز این حماسه بزرگ بعد از سرکوب فتنه شوم دشمنان به یوم الله تبدیل شده است.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت جویبار تصریح کرد: باردیگر مردم غیور کشور به نظام جمهوری اسلامی ایران آری گفتند و دست رد به نیرنگ و فتنه دشمنان زدند.

 

بابایی بر نشست‌های بصیرتی قبل از انتخابات پیش‌رو تأکید کرد و گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات مد نظر همه ماست، چرا که دشمنان نظام و انقلاب به‌دنبال سردی تنور انتخابات در کشور هستند.

 

وی حضور حداکثری مردم در انتخابات را مایه امنیت کشور بیان کرد و گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات، اعتبار و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در جهان است.