به گزارش جویباران،حجت‌الاسلام قنبرعلی بهرامی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جویبار در دومین مجمع بسیجیان شهرستان جویبار با بیان اینکه دشمن از مشکلات و فتنه‌های کشور موج‌سواری می‌کند گفت: اگر بیدار نباشیم وبصیرت نداشته و دیگران را بیدار نکنیم و سکوت کنیم بدتر از خیانت جریان انحراف است.

 

وی با تأکید براینکه نماینده‌ای میلیاردها تومان هزینه می‌کند و روحیه جهادی و بسیجی ندارد فایده‌ای برای انقلاب و مردم ندارد بیان کرد: امروز که در آستانه یک انتخابات مهم هستیم باید افراد بابصیرت و هوشیاری را انتخاب کنیم که از ولایت دفاع کنند.

 

سرهنگ مهرداد بابایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار بابیان اینکه جبهه وسیع دشمنی در مقابل نظام ما وجود دارد گفت: دشمن همیشه به دنبال تبدیل فرصت به تهدید است اما یکی از ویژگی‌های نظام جمهوری اسلامی ایران این است که از دل تهدیدها یک فرصت ایجاد می‌کند.

 

وی افزود: تهدید فتنه ۸۸ به یک حماسه عظیم و باشکوه ۹ دی تبدیل شد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار به راز ماندگاری انقلاب اسلامی در میان فتنه‌ها اشاره و عنوان کرد: امام(ره) فرمودند پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به کشور آسیبی نرسد و حضور آگاهانه و بابصیرت مردم در میدان‌های سخت دوران از نظام و انقلاب اسلامی پاسداری کردند.

 

بابایی خاطرنشان کرد: دشمن با تمام توان و ابزارهای خود به دنبال جدا کردن مردم از بدنه نظام است و در فتنه ماه‌های اخیر به دنبال رویایی مردم با نظام بودند تا از طریق مردم، جمهوری اسلامی را شکست دهند و یا تسلیم خواسته‌های آمریکایی‌ها آنان کند.

 

سیدجوادحسینیان جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار گفت: نخبگان بسیجی در هفت کارگروه  سیاست داخلی، فضای مجازی، اقتصادی، حقوقی و آموزشی سازماندهی شدند که عملکرد قابل قبولی را ارائه کردند.

 

وی افزود: در گام نخست نخبگان شهرستان جویبار شناسایی و در این هفت کارگروه سازماندهی شدند.

 

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار تصریح کرد: شهرستان جویبار با داشتن ظرفیت‌های فراوان و قرار گرفتن در کنار هم می‌تواند در تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری گام بردارد.