به گزارش جویباران،سردار احمدکریم‌پور در مراسم سوگواری سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی در شهرستان جویبار با بیان اینکه سردار سلیمانی هیچ ترسی از رویایی با دشمن نداشت گفت: سردار سلیمانی یک لحظه از دشمن غافل نبود.

 

وی تصریح کرد: تحلیل‌های سیاسی پس از شهادت سردار سلیمانی اینگونه است که آمریکا منتظر یک حادثه است که از منطقه ما فرار بکند فلذا شهادت سردار سلیمانی باعث شد که تمام امکانات مقاومت بر علیه بیرون راندن آمریکا فعال بشود.

 

مشاور فرمانده سپاه قدس بااشاره به اینکه سردار سلیمانی ابوالفضل زمان بود بیان کرد: در آینده نزدیک به برکت خون شهید شکست و فرار آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها از منطقه را شاهد خواهیم بود.

 

سردار کریم‌پور عنوان کرد: اگر آمریکا توانایی ساخت هارپ را دارد جمهوری اسلامی ایران نیز کاری کرده تمام حرکات و گفتار محرمانه دشمن را در اختیار دارد.

 

وی با تأکید بر اینکه باید رویدادها را تحلیل کرد خاطرنشان کرد: چه کسی باور می‌کند فرمانده داعش داوود اغلو بوده و الان اردوغان است و قطر اولین چک را به داعش داده است؟ ما می‌دانیم که باید پنج کشور ترکیه، آذربایجان، عربستان سعودی، ترکمنستان، اردن را حفظ کنیم هرچند فعلا در دست دشمن است.

 

مشاور فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه اگر بخواهیم صاحب تحلیل باشیم چه باید بکنیم گفت: رهبر معظم انقلاب در این باره فرمود باید مواظب پدیده‌ها باشید؛ پدیده یعنی اینکه فرعون و امام در جهان مشخص باشد و همه مردم دیندار حضور داشته باشند.

 

سردار کریم‌پور افزود: یک ملت باید دشمن را بشناسد و نقشه آن را بداند و خود را در مقابل آن تجهیز کند.

 

وی عنوان کرد: در هرسطحی که به ما تجاوز شود در همان سطح به آن‌ها پاسخ خواهیم داد.