به گزارش جویباران،سردار محمدحسین بابایی در مراسم عزاداری شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی در شهرستان جویبار با بیان اینکه دشمن از شنیدن نام سردار سلیمانی وحشت داشت گفت: سردار پس از سال‌ها مجاهدت‌های خالصانه پاداش خود را با شهادت دریافت کرد.

 

وی بااشاره به اینکه دشمن از سردار سلیمانی کینه داشت تصریح کرد: از ابتدای انقلاب تا جنگ‌های ۳۳ روزه لبنان و شکست اسرائیل و همچنین داعش که آمریکا ۲۰ سال برای آن تلاش کرد، سردار سلیمانی همه این نقشه‌ها را خنثی کرد بخاطر همین دشمن نمی‌توانست سردار پرافتخار ما را تحمل کند.

 

فرمانده سپاه کربلا افزود: راه سردارشهید سلیمانی ادامه دارد و سلیمانی‌های دیگری هستند و حرکت مقاومت بدون ذره‌ای تردید و سستی و خدشه ادامه خواهد یافت.

 

سردار بابایی با بیان اینکه خون شهید سلیمانی برکات زیادی را در بر دارد اظهار کرد: سردار سلیمانی برای نسل ادامه دهنده انقلاب اسلامی در چهله دوم به الگویی تبدیل شده است و شهادت سردار سلیمانی این را نشان داد که فتنه‌ها تنها با خون پاک می‌شود.

 

وی خاطرنشان کرد: شهادت سردار سلیمانی باید مسئولین ما را بیدار کند که دشمنان در کمین هستند.

 

فرمانده سپاه کربلا بیان کرد: ازاین پس دشمن به دشمنی خود ادامه خواهد داد و اگر سست بجنبیم، می‌شویم مثل مردم مظلوم عراق و افغانستان؛ اما اگر محکم بایستیم اطراف کشورمان می‌شود مأمن گرگان خونخوار و ایران ما امن می‌شود.

 

سرداربابایی تأکید کرد: وظیفه ما مقاومت و طبعیت از ولی امر مسلمین است.