به گزارش جویباران،سرهنگ مهرداد بابایی در مراسم بزرگداشت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی در روستای واسوکلا با تشکر و قدردانی از قدرشناسی ملت ایران از ایثارگری‌های سردار سلیمانی اظهار کرد:در این چند روز حضور میلیونی مردم در تشیع پیکر قهرمان ملی و بین‌اللملی سردار سلیمانی حیرت‌آور بود.

 

وی با بیان اینکه دشمن در این اقدام جنایتکارانه دچار خطای راهبردی شده است گفت: آمریکا با این ذهنیت غلط و احمقانه که با ترور سردار سلیمانی جریان مقاومت پایان می‌یابد دست به این اقدام جنایتکارانه زد در حالی نمی‌دانست ملت ایران با شهادت زنده‌تر و بیدارتر می‌شود زیرا شهادت آغاز راهی برای پایان و ازاله جبهه استکبار به سرکردگی آمریکا در منطقه است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار با تأکید براینکه سردار سلیمانی یک نهضت و تفکر بود بیان کرد: سردار سلیمانی در طول این سال‌ها به جامعه بشری خدمت کرد و امنیت و عزت را برای کشورمان و مردم مظلوم منطقه به ارمغان است و اینگونه است که نوجوان ۱۲ ساله تا پیرمرد ۹۰ ساله خود یک قاسم سلیمانی می‌داند.

 

بابایی یکی از مطالبات این ‌روزهای مردم ایران را انتقام سخت از عاملان و آمران شهادت سردار سلیمانی بیان کرد و گفت: مطالبه به حق مردم انتقام سخت از تروریست‌های آمریکایی است و به حول قوه الهی پاسخی سخت، کوبنده به این جنایتکارانه خواهیم داد.

 

وی ترور را یکی از روش‌های آمریکایی‌ها دانست و افزود: هر زمانی که در تنگنا یا بن‌بست سیاسی قرار می‌گیرد دست به ترور شخصیت انقلابی و تأثیرگذار می‌زند و تاریخ انقلاب اسلامی ایران پر است از این ترورها، که همواره مردم را بیدارتر و هوشیارتر می‌کند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار خاطرنشان کرد: سردار شهید سلیمانی و مدافعان حرم ابهت آمریکا درهم شکستند و او را در منطقه و جهان تحقیر کردند و امروز پس از شهادت این سردار سرفراز جبهه مقاومت مستحکم‌تر و تنومندتر خواهد شد.

 

بابایی با انتقاد از کسانی که دم از مذاکره می‌زندند گفت: کسانی که می‌گفتند اکنون عصرمذاکره است نه موشک؛ امروز باید پاسخگو باشند که سردار ما را با مذاکره به شهادت رساندند یا با موشک!