به گزارش جویباران،سردار وجیه‌اله مرادی در آیین هفتمین روز شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی در شهرستان جویبار با بیان اینکه شهادت حضور در صحنه‌های حق و باطل تاریخ است گفت: شهید انسانی است که در عصر نتوانستن و غلبه نیافتن باخون خویش بر دشمن پیروز می‌شود و اگر نتوانست دشمن را بشکند رسوایش می‌کند.

 

وی با اشاره به اینکه سردار شهید سلیمانی سرباز ولایت بود عنوان کرد: سردار سلیمانی سرباز مطیع ولایت، بی‌ادعا و در عرصه فرماندهی مقتدر، باتدبیر، مدبر و یک سیاستمدار ولایی و از منظر یک استراتژیست آینده‌نگر که هر راهبردی را به یک اقدام تاکتیکی تبدیل می‌کرد.

 

مشاور فرمانده سپاه قدس خاطرنشان کرد: هر زمانی که خطری کشور را تهدید می‌کرد سردار سلیمانی در میدان حاضر می‌شد و خطر را دفع می‌کرد.

 

سردار مرادی افزود: نظامیان و استراتژیست‌های برجسته جهان مشتاق یک لحظه دیدار با او بودند.

 

وی با بیان اینکه سردار سلیمانی در میدان‌های پرخطر شجاعانه وارد می‌شد گفت: در بعضی مواقع که تهدیدها و خطر در میدان نبرد سنگین می‌شد سردار شهید سلیمانی شخصاً جلوتر از سایر رزمندگان وارد می‌شد و موقعیت را رصد و اتخاذ تصمیم می‌کرد.

 

مشاور فرمانده سپاه قدس بااشاره به اینکه ایران در طول تاریخ دوبار به دریای مدیترانه متصل شد اظهار کرد: یک بار در دوره هخامنشیان با جنگ و خونریزی به دریا مدیترانه رسیدند و بار دیگر با ولایت که پس از انقلاب با حضور سردار سلیمانی با اخلاق به این دریا وصل شدیم.

 

سردار مرادی با بیان اینکه جبهه مقاومت و سردار سلیمانی به الگویی در جهان مبدل شده‌اند تأکید کرد: امروز پس از شهادت سردار سلیمانی جبهه مقاومت منسجم‌تر و قوی‌تر و مستحکم‌تر شد.

 

وی پایگاه عین‌الاسد را یکی از موانع جبهه مقاومت در محور زمینی دانست و افزود: با سیلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نابودی این پایگاه، جبهه مقاومت به موفقیت‌های بیشتری از این پس دست خواهد یافت.