به گزارش جویباران،آیت‌الله محمدتقی نادعلیزاده در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان جویبار گفت: در دو هفته اخیر دو حادثه تلخ شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی و هم رزمانش و سقوط هواپیمای بوئینگ اوکراینی که منجر به شهادت رسیدن هموطنان ما شد که با جنگ‌روانی رسانه‌های آمریکایی همراه بود.

 

وی تصریح کرد: مقصر اصلی این حوادث آمریکاست زیرا با توطئه‌های سایبری باعث مختل شدن رادارها هواپیمای اوکراینی شد و در نهایت سپاهیان عزیز ما که فقط ۱۰ ثانیه فرصت داشتند تا در حالت کاملا جنگی از امنیت کشور دفاع کنند شلیک کنند و متأسفانه منجر به شهادت رسیدن عزیزانمان شد که برای همه ما تلخ و ناگوار بود.

 

امام جمعه جویبار بابیان اینکه شییع پیکر سردار شهید سلیمانی ترس و وحشت را به جان آمریکایی‌ها انداخت گفت: تشیع میلیونی سردار سلیمانی و مطالبه میلیون‌ها نفر از مردم به انتقام سخت از عاملان و آمران این حمله تروریستی، آمریکایی‌ها را به ترس و وحشت انداخت.

 

نادعلیزاده خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها دزدان وقیحی هستند که هیچگاه از خوی اشغالگری خود کوتاه نمی‌آیند زیرا با تصویب پارلمان عراق به خروج آمریکایی‌ها، آن‌ها اصرار به ماندن و اشغالگری دارند.

 

وی تأکید کرد: انتقام سخت زمانی است که آمریکایی‌ها از منطقه خلیج فارس اخراج شوند و حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فقط یک سیلی بود.

 

امام‌جمعه جویبار به اقدامات سه کشور اروپایی در برابر برجام واکنش نشان داد و گفت: مسئولین امروز به حرف‌های رهبری رسیدند که نباید به دل به اروپایی‌ها بست زیرا آن‌ها فقط پیاده نظام آمریکا هستند و منافع آمریکایی‌ها برایشان مهم است.

 

نادعلیزاده همچنین به اعلام اسامی تأییدصلاحیت‌شدگان از سوی شورای نگهبان اشاره و عنوان کرد: نامزدهایی که رد صلاحیت شدند در صورت اعتراض با داشتن مدارک و مستندات و بدون جوسازی و تخریب چهره شورای نگهبان در چارچوب قانون پیگیر امور خود باشند.