به گزارش جویباران،سیدعلی اسد در نشست خبری با خبرنگاران با تبریک فرارسیدن چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: ماه بهمن یادآور خاطرات و جانفشانی عزیزانی است که در راه پیروزی انقلاب اسلامی تلاش کردند.

 

وی بااشاره به اینکه در طول این سال‌ها کشورمان همواره مورد توطئه دشمنان قرار داشت عنوان کرد: به رغم تمام بدخواهی‌ها و توطئه دشمنان پس از انقلاب، اما ملت حماسه‌ساز ایران به رهبری امام خمینی(ره) و جانشین به حق ایشان امام خامنه‌ای از گذرگاه‌های سخت تاریخ عبور کردیم و دسیسه‌های دشمنان خنثی شد.

 

فرماندار جویبار با بیان اینکه سال ۹۸ با اتفاقات تلخ و شیرینی همراه بود اظهار کرد: ابتدای سال ۹۸ کشورمان با سیل مواجه شد و تا شهادت سردارسلیمانی و هموطنانمان در مراسم تشیع پیکر این شهید و سقوط هواپیمای اوکراینی در ماه اخیر ما را در غم اندوه فرو برد.

 

اسد به شهادت سردار سلیمانی اشاره و بیان کرد: شهادت سردار سلیمانی موجب اندوه ملت مظلوم منطقه شد ولی برکت خون این سردار همبستگی عظیمی را ایجاد کرد و منجر به انسجام و وحدت بی‌نظیری در کشور شد.

 

 

وی تصریح کرد: سیلی محکمی که از سوی سپاه پاسداران به آمریکا در عراق زده شد در طول تاریخ بی‌سابقه بود که موجب تحقیر آمریکا و عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران شد.

 

فرماندار جویبار با اشاره به برنامه‌های دهه فجر این شهرستان گفت: در دهه فجر امسال ۱۰ پروژه با اعتباری حدود ۹۰ میلیارد ریال کلنگ‌زنی و ۵ پروژه و طرح به ارزش ۹۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری خواهد رسید.