به گزارش جویباران،سرهنگ مهرداد بابایی در نشست خبری با تبریک فرارسیدن چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ایران به رهبری پیامبرگونه امام خمینی(ره) و با حضور و نقش محوری مردم به پیروزی رسید و حضور مردم در عرصه‌های مختلف عامل شکست بسیاری از نقشه‌های دشمن شد.

 

وی با بیان اینکه حضور به موقع مردم در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی نقشه دشمنان را خنثی کرد اظهار کرد: دشمن راهبرد خود را پس از جنگ تحمیلی از جنگ سخت به جنگ نرم تغییر داد و با تحریم و تروریست اقتصادی مردم را هدف قرار داد تا گسستی بین مردم و نظام ایجاد کند ولی همیشه شکست خورده است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار تصریح کرد: باوجود همه خباثت‌های جبهه استکبار علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ولی این انقلاب به برکت هدایت‌های حکیمانه رهبر انقلاب و خون شهدا به پیشرفت عظیمی دست یافت که دوست و دشمن را متحیر کرده است.

 

بابایی بااشاره به اینکه دشمنان به دنبال تغییر ساختار نظام هستند بیان کرد: دشمنان با طراحی پروژه نفوذ و ایجاد فتنه و شبهه در عملکرد نظام به دنبال ایجاد تردید و سلب اعتماد بین مردم و نظام هستند.

 

وی شهادت سردار سلیمانی را ایجاد انقلابی دیگر دانست و افزود: شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی انقلاب دیگری در گام دوم انقلاب بود و یوم‌الله دیگر خلق کرد که در آن مردم نشان دادند علیه استکبار و درکنار انقلاب و جبهه مقاومت هستند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار به نقش رسانه‌ها در آگاهی بخشی به جامعه و شناساندن شخصیت شهید سردار سلیمانی اشاره و عنوان کرد: سردار سلیمانی یک اسطوره برای جامعه اسلامی است که یکی از وظایف رسانه شناساندن شخصیت بی‌نظیر و محبوب سردار دلها به مردم است.

 

بابایی با بیان اینکه بیش از ۱۰۰ برنامه متعدد در سطح پایگاه‌های مقاومت بسیج در دهه فجر اجرا خواهد شد گفت: یادواره شهدا، دیدار با خانواده‌های معظم شهدای دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی، نشست‌های بصیرتی و روشنگری، مسابقات ورزشی بومی محلی و فرهنگی، شب شعر و خاطره، جشن انقلاب، کارگاه‌های آموزشی سبک زندگی ایرانی اسلامی و قرآنی و محوری‌ترین برگزاری راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن در سه نقطه شهرستان جویبار است.

 

 

 

وی از تکمیل ۱۴ واحدمسکن محرومین در شهرستان جویبار خبر داد و عنوان کرد: براساس بازه زمانی مشخص شده تا پایان تابستان امسال ۱۴ واحد مسکن محرومین تکمیل و به خانواده‌ها تحویل داده شد و دو واحد دیگر نیز به درخواست کمیته امداد امام(ره) در حال ساخت است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار یادآور شد: دو پایگاه خواهر و برادر بسیج در روستای میانملک و دو پایگاه خواهر و برادر در روستای حاجی‌کلا در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

 

بابایی درپایان به دستاوردهای انقلاب اسلامی اشاره و عنوان کرد: به برکت انقلاب اسلامی توانسته‌ایم در حوزه‌های مختلف ازجمله پزشکی، هسته‌ای، صنعتی و نظامی و دفاعی جز برترین کشورهای جهان شویم که همه این‌ها باید به اطلاع مردم عزیز برسد.