به گزارش جویباران،حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجواد موحد در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن شهرستان جویبار با بیان اینکه در دو قرن اخیر انقلاب‌های زیادی در جهان رقم خورده است که چهار انقلاب سرآمد سایر انقلاب‌ها بود اظهار کرد: انقلاب الجزایر، انقلاب فرانسه، انقلاب روسیه و انقلاب اسلامی ایران بود.

 

وی تأکید کرد: اگر امام خمینی(ره) نسبت به چپاول‌های بیگانگان از کشور بی تفاوت بود ما هنوز در چنبره استکبار جهانی و چپاولگری آنان بودیم.

 

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه عزت و شرف ما در دوره پهلوی مورد تهاجم استکبار بود گفت: امام راحل در سخنرانی خود در بهشت زهرا فرمود هرگز ما توسل به هیچ قدرتی نمی‌کنیم و شعار انقلاب و ایدئولوژی ما استقلال، آزادی در محور اسلامیت است.

 

حجت‌الاسلام موحد خاطرنشان کرد: اگر به نقشه نگاه کنیم آمریکایی‌ها در تمام کشورها دارای پایگاه نظامی هستند و تنها جمهوری اسلامی ایران است که اجازه جولان به آمریکایی‌ها نداد.

 

وی با بیان اینکه انقلاب‌ها چهار محور اساسی دارند عنوان کرد: آرمان‌ها و شعار، ایدئولوژی قیام که ایدئولوژی انقلاب اسلامی برخواسته از متن قرآن بود، رهبری انقلاب و حضور مردم در صحنه محورهای اساسی انقلاب اسلامی ایران است.

 

استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: ثمره ۴۱ سال حضور درصحنه، استقاومت و مقاومت و هماهنگی با ولایت، عزت، اقتدار، استقلال و مقاومت است.

 

حجت‌الاسلام موحد با تأکید بر اینکه انقلاب اسلامی سه عملکرد مهم برون مرزی داشت گفت: جریان انتفاضه، بیداری اسلامی و جریان مقاومت عملکردهای انقلاب اسلامی ایران در برابر استکبار جهانی بود.

 

وی با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مردم با انتخاب درست و با بصیرت و شناخت نمایندگان شایسته‌ای را راهی مجلس شورای اسلامی کنند تا مثل امروز بیش از ۸۰ نفر از نمایندگان مجلس بخاطر مسائل اقتصادی و سیاسی رد صلاحیت شوند.