به گزارش جویباران،استاد بسیجی قاسم رضایی عضو هیئت علمی و مدیرگروه سابق معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار به دلیل ابتلا به کروناویروس جان خود را از دست داد.

وی اهل دروپی شهرستان ساری بود که در ۴۵ سالگی جان خود را به دلیل ابتلا به کروناویروس از دست داد.

حسین کرمانیان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و واحد ساری به مناسبت درگذشت قاسم رضایی عضو هیئت علمی واحد جویبار در پیامی این مصیبت را به خانواده ایشان و جامعه دانشگاه آزاد اسلامی مازندران تسلیت گفت.

در این پیام آمده است: ارتحال جانسوز خدمتگزار صدیق جامعه علمی دانشگاه آزاد اسلامی مرحوم آقای دکتر قاسم رضایی عضو هیئت علمی گروه معارف اسلامی واحد جویبار موجب تأسف و تأثر گردید. لذا بدین وسیله فقدان این استاد فرهیخته را که ضایعه جبران ناپذیری برای جامعه علمی دانشگاه می باشد به خانواده، اعضای هیئت علمی و همکاران مراکز علمی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی مازندران بویژه واحد جویبار صمیمانه تسلیت عرض نموده و از خداوند سبحان برای آن عزیز سفرکرده رحمت و مغفرت الهی و برای بازماندگان معزز صبر و اجر جزیل مسئلت می نمایم.

قاسم رضایی عضو هیئت‌علمی و مدیرگروه سابق معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار، دانش‌آموخته دکتری در رشته علوم قرآن و حدیث گرایش تفسیر تطبیقی از دانشگاه قم و دارای تألیف یک جلد کتاب، ۶ مقاله چاپ‌شده در مجلات معتبر داخلی و خارجی و ۶ مقاله در همایش‌های علمی و دو طرح پژوهشی بود.

وی در یک دوره مسئولیت معاونت آموزشی پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامیواحد جویبار را نیز عهده‌دار بود.