به گزارش جویباران، شهردار جویبار در رونمایی از ۳ تندیس در میادین شهر جویبار با بیان اینکه امروز به مناسبت نیمه شعبان رونمایی از ۳ تندیس در میدان آزادگان، میدان ۹ دی و پهلوان مرحوم نوروزیان انجام شد، گفت: میدان آزادگان در سال ۹۸ مورد بهره برداری قرار گرفت و امروز تندیس این میدان که نماد یک آزاده بوده با مبلغ ۳۵ میلیون تومان مورد بهره برداری قرار گرفت.

دکتر همت محمدنژاد با اعلام اینکه تندیس میدان ۹ دی با هزینه ۲۰ میلیون تومان به بهره برداری رسیده است، اظهار داشت: تندیس پهلوان مرحوم حسین نوروزیان با مشارکت مردم کلاگر محله انجام شده است و هزینه اجرایی تندیس آن ۲۰ میلیون تومان بوده است.

شهردار جهادی و پرتلاش جویبار با اشاره به اینکه کار زیر سازی محور جویبار به کوهی خیل در حال انجام است، افزود:اگر پیمانکار با ما همکاری های لازم را داشته باشدسعی خواهیم کرد این محور از میدان آزادگان تا سه راه شورکا در هفته دولت سال جاری به بهره برداری رسید.

در ادامه رئیس شورای اسلامی شهر جویبار با اشاره به اینکه میدان آزادگان به درخواست فرماندار و آزادگان شهرستان در کمیسیون نامگذاری شورا مورد بررسی قرار گرفت، گفت: بعد از تایید این مصوبه ساخت میدان و تندیس آن توسط شهرداری و شورا ی شهر جویبار آغاز شد.

محمد فقیه جویباری افزود: میدان ۹ دی به واسطه گرامیداشت حماسه عظیم ۹ دی وبه درخواست خودشهروندان در محله کلاگرمحله جویبار به بهره برداری رسیده است.

وی تصریح کرد: با صحبت های انجام شده با پیمانکار پروژه تعریض محور جویبار به کوهی خیل، روند اجرایی آن از ابتدای خرداد شروع خواهد شد و در حال حاضر کار زیر سازی این محور در حال انجام است.

در ادامه همت بخشیان عضوشورای شهر جویبار در گفتگویی با اشاره به اینکه بیمارستان عزیزی، سپاه و بسیج و به همراه شهرداری بیشترین نقش رابرای مقابله با ویروس کرونا داشته اند، گفت:در تمامی محلات توزیع ماسک و مواد ضدعفونی توسط شهرداری انجام شده است.

وی در پایان با اعلام اینکه با نصب بنردر میادین و محلات شهر نسبت به اطلاع رسانی به مردم درخصوص مقابله با ویروس کرونا انجام شده است، افزود: حداقل ۱۰ مرحله ضدعفونی محلات شهر توسط شهرداری انجام شده است و در پنج مرحله و در هر مرحله بیش از ۳ هزار ماسک و مایع ضد عفونی کننده بین مردم توزیع شده است.