به گزارش جویباران،سید جواد حسینیان طی گفت‌وگویی بابیان اینکه شش کارگاه تولید ماسک و گان بیمارستانی از سوی بسیجیان برادر و خواهر در سطح  شهرستان در حال فعالیت هستند گفت: ۲۵۴ هزار عدد ماسک توسط این کارگاه‌ها تولیدشده که تاکنون ۲۳۶ هزار عدد آن بین مردم و در بیمارستان توزیع‌شده است.

 

وی بااشاره به ضدعفونی کردن معابر شهری و روستایی اظهار کرد: ۵۰۹ هزار لیتر مواد ضدعفونی‌کننده توسط گروه‌های بسیجی و جهادی برای گندزدایی سطح شهر و روستاهای جویبار استفاده‌شده است.

 

جانشین فرمانده مقاومت بسیج جویبار از توزیع ۱۸۱۵ سبد کالا بین اقشار آسیب‌پذیر خبر داد و افزود: ۳۱ هزار سبد بهداشتی توسط سپاه و بسیج تقدیم خانواده‌های جویباری شد که ۷۷۳ گروه جهادی در این مسیر همکاری داشتند.

 

حسینیان به همکاری ۳۳۷ نفر به‌عنوان سفیران سلامت در جویبار اشاره و عنوان کرد:  ۷ هزار و ۹۱۶ نفر روز کار به‌عنوان مدافعان سلامت و ۲۴۳ نفر به‌عنوان ناظران سلامت در کنار وظایف ذاتی خود در بسیج و سپاه در مقابله با کرونا نیز حضور داشتند.

 

وی از اجرای رزمایش کمک مؤمنانه در شهرستان جویبار خبر داد و گفت: اولین مرحله توزیع بسته‌های حمایتی در قالب رزمایش کمک مؤمنانه در میلاد امام حسن مجتبی (ع) در شهرستان جویبار آغاز می‌شود.