به گزارش جویباران،ولی اله امیری طی گفت‌وگویی بابیان اینکه گروه‌های جهادی و خیرین جویباری همچون گذشته استقبال گرمی از رزمایش کمک مؤمنانه انجام دادند گفت: در آستانه ماه مبارک رمضان و فرمان واجب الاطاعه مقام معظم رهبری در خصوص برگزاری رزمایش کمک مؤمنانه و همدلی با اقشار آسیب‌دیده از کرونا، در شهرستان جویبار نیز این موضوع با استقبال گرم مردم مؤمن گروه‌های جهادی و اصناف خیرین و دستگاه‌ها و نهادها روبرو شد.

 

وی افزود: در این مدت کوتاه مردم و خیرین جویباری که در گام نخست مبارزه با کرونا تجهیزات و اقلام موردنیاز بیمارستانی را تهیه می‌کردند در رزمایش کمک مؤمنانه نیز خوش درخشیدند و تا به امروز کمک‌های خوبی جمع‌آوری شد.

 

رئیس مجمع خیرین محرومیت‌زدایی جویبار تصریح کرد: با عنایت به شرایط موجود و محدودیت در برگزاری سنت حسنه اطعام دهی و افطاری در شب‌های ماه مبارک رمضان به‌ویژه لیالی قدر عزیزان می‌توانند هزینه‌های مراسم را به‌حساب مجمع خیرین محرومیت‌زدایی واریز تا سبد معیشتی تهیه و تحویل نیازمندان شود.

 

امیری در پایان اظهار کرد: هرکسی می‌تواند حتی با واریز مبلغی هرچند اندک ما را در یاری‌رساندن به هم نوعان نیازمند کمک کند و به‌اندازه توان خود در این امر خداپسندانه از طریق شماره‌حساب ۳۱۴۸۴۲۳۹۲۵۵۲ و یا شماره کارت( ۹۹۰۹-۴۸۸۶-۸۱۱۱-۶۲۷۳) به نام مجمع خیرین محرومیت‌زدایی شهرستان مشارکت کند.