به گزارش جویباران،سید علی اسد در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان جویبار در سال ۹۹ با اشاره به شعار سال گفت: تلاش می‌کنیم با مشارکت سرمایه‌گذاران و نخبگان شهرستانی در راستای منویات مقام معظم رهبری در مورد جهش تولید گام برداریم.

 

وی بابیان اینکه سال ۹۸ سالی پر از اتفاقات خاص در کشور بود اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین اتفاقات در سال گذشته شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی بود که بار دیگر مظلومیت این شهید و ملت ایران و خباثت دشمنان را در دنیا اثبات کرد.

 

فرماندار جویبار از مشارکت مردم این شهرستان در انتخابات سال گذشته تقدیر و تشکر کرد و گفت: حضور و مشارکت مردم شهرستان جویبار بیش از متوسط آمار استان بود و یک انتخابات آبرومندانه را رقم زد.

 

اسد ویروس کرونا را مهمان ناخوانده‌ای برای ملت ایران دانست و افزود: هم‌زمان با انتخابات ویروس کرونا در ایران شیوع پیدا کرد ولی مشارکت و مدیریت خوب مردم مسئولان در این موضوع منجر به کنترل این ویروس شد درحالی‌که بسیاری از کشورهای پیشرفته در جلوگیری و کنترل آن مستأصل ماندند.

 

وی با تشکر از کادر درمانی و پزشکان بیمارستان عزیزی جویبار در مراقبت از بیماران کرونایی گفت: فداکاری و ایثار این قشر برگ زرینی در تاریخ پرافتخار ایران اسلامی ثبت و درج خواهد شد.

 

فرماندار جویبار تصریح کرد: هتل سامان جویبار نیز که به‌عنوان مرکز پشتیبانی و مراقبتی از بیماران کرونایی مشخص‌شده بود خوشبختانه با مشارکت عالی مردم در قطع زنجیره شیوع این ویروس مورداستفاده قرار نگرفت.

 

اسد اقدامات مردم خیرین جویباری را در تجهیز بیمارستان عزیزی بسیار ارزنده دانست و خاطرنشان کرد: بالغ‌بر یک هزار نفر در پویش مجمع خیرین سلامت جویبار مشارکت داشتند که بسیاری از کمبودهای تجهیزاتی این بیمارستان با این کمک خیرین خریداری شد.