به گزارش جویباران،سید جواد حسینیان طی گفت‌وگویی بابیان اینکه سپاه پاسداران از ابتدای انقلاب پای‌کار نظام بود گفت: سپاه هیچ‌وقت از آرمان‌ها و شاخص‌های انقلاب اسلامی عقب‌نشینی نکرد و این‌یکی از علت‌های حمله دشمنان به این نهاد مقدس است.

 

وی با اشاره به اینکه سپاه هم پیش‌رونده و هم پیش برنده بود افزود: سپاه در همه عرصه‌های محوله پای آرمان‌های امام و انقلاب ماند و توانست هم مأموریت‌های ذاتی و هم مسئولیت‌هایی که بر عهده‌اش نهاده شد به نحو شایسته آن‌ها را انجام دهد.

 

جانشین ناحیه مقاومت بسیج جویبار اظهار کرد: امروز در مقابله با کرونا در بخش نیازمندهای ضروری مردم و اقلام بهداشتی مشکلی نداریم و این موضوع به علت تلاش جهادی مردم و مسئولین است درحالی‌که کشورهای مدعی قدرت و ثروت هواپیماهای حامل اقلام بهداشتی کشورها را در آسمان می‌دزدند.

 

حسینیان افزود: بااینکه کشورمان در محاصره اقتصادی همین کشورهای مدعی است ولی به همت گروه‌های جهادی کمبودها جبران شد و بسیجیان از همان روزهای ابتدایی از نانوایی تا بیمارستان پای‌کار بودند.

 

وی با اشاره به شعار سال مقام معظم رهبری به‌عنوان جهش تولید گفت: شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری مطرح شد نیاز ضروری برای کشور ایران است، شهرک صنعتی جویبار نیز یک ظرفیت بسیاری خوبی برای تحقق این شعار است که البته نیاز به برنامه‌ریزی جدی مدیران برای فعال شدن واحدهای نیمه فعال دارد.

 

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت جویبار تصریح کرد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری در مورد مواسات و همدلی با اقشار نیازمند در آستانه ماه مبارک رمضان در شهرستان جویبار نیز سه مرحله بسته معیشتی در قالب رزمایش کمک مؤمنانه اجرایی خواهد شد که فردا اولین مرحله آن با شناسایی ۸۱۰ خانواده نیازمند آغاز می‌شود.

 

حسینیان بیان کرد: این تعداد خانواده جدا از خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد هستند، همچنین مرحله دوم و سوم این رزمایش ۱۵ رمضان و شب عید سعید فطر اجرا می‌شود.