سید کمال محمدی طی گفت‌وگویی با خبرنگار جویباران با اشاره به برگزاری رزمایش کمک مؤمنانه گفت: شرایط سخت کرونایی به‌خوبی نشان داد که ملت ایران همواره و در همه شرایط یاریگر، همراه و همدل هستند و نمی‌گذارند هم‌وطنانشان در سختی باشند.

 

وی بابیان اینکه این رزمایش یک حرکت فرهنگی و اجتماعی گسترده‌ای در کشور بود عنوان کرد: این رزمایش می‌تواند به‌عنوان یک الگوی تمام‌عیار در تاریخ کشور به ثبت برسد زیرا موجی از همدلی، نوع‌دوستی و نشاط را در کشور به راه انداخته است این موهبتی‌ست که شاید سایر کشورها از آن محروم هستند.

 

سرپرست گروه موسیقی نواحی ماهتو توجه به افراد نیازمند را اولویت کمک مؤمنانه دانست و افزود: در شرایط سخت این روزها که همه درگیر جلوگیری و کنترل ویروس کرونا هستند و بسیاری از کارگران شغل‌های خود را از دست دادند توجه و دست‌گیری از این خانواده‌های زحمتکش و آبرومند باید در اولویت‌های جامعه خیرین باشد.

 

محمدی تصریح کرد: در این روزها که مساجد برای برپایی نماز تعطیل است ولی نقش خدمت به مردم خود را بیش‌ازپیش فعال نگه‌داشته و به‌عنوان مرکزی برای کمک به مردم در حوزه تأمین اقلام بهداشتی و بسته‌های معیشتی برای نیازمندان تبدیل‌شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: زمانی موفقیت حاصل می‌شود که تمام اجزا در کنار یکدیگر منسجم و همدل کار کنند و این امر در رزمایش کمک مؤمنانه به‌خوبی اتفاق افتاده است و همه مردم حتی با کمترین مقدار در این امر خداپسندانه مشارکت داشته‌اند و دستگیر هم نوعان خود در ماه مبارک رمضان شدند.

 

سرپرست گروه موسیقی نواحی ماهتو بابیان اینکه گروه هنری نیز در روزهای سخت کرونا به‌اندازه توان خود برای شاد نگه‌داشتن مردم وظیفه خود را انجام داد اظهار کرد: در ایام عید که پیک ابتلا به کرونا بود ولی چندین برنامه موسیقی تلویزیونی و چندین اجرای زنده در شبکه‌های اجتماعی داشته‌ایم تا لبخندی بر لبان و آرامش نسبی برای مردم فراهم کنیم.