به گزارش جویباران،ولی اله امیری در سومین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه شهرستان جویبار گفت: مجمع خیرین شهرستان جویبار در سال ۹۴ آغاز به کارکرد و فعالیت خود را از ساخت مسکن محرومین و نیازمندان، تهیه بسته‌های معیشتی و آموزشی برای خانواده‌ها و دانش آموزان نیازمند شروع کرد.

وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در راستای کمک مؤمنانه در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: با کمک و همراهی همه خیرین شهرستان، بسته‌های معیشتی برای نیازمندان تهیه و توزیع شد.

رئیس مجمع خیرین جویبار بابیان اینکه در مرحله اول ۱۵۰۰ بسته معیشتی تهیه و توزیع شد عنوان کرد: از این تعداد ۴۵۰ بسته به‌صورت متمرکز و ۱۰۵۰ بسته به‌صورت غیرمتمرکز توزیع شد.

امیری ارزش ریالی بسته‌های معیشتی در مرحله اول را ۳ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: در مرحله دوم رزمایش ۱۲۰۰ بسته تهیه شد که از این تعداد ۷۰۰ بسته متمرکز و ۵۰۰ بسته غیرمتمرکز توزیع‌شده که ارزش این بسته‌ها ۳۶۰ میلیون تومان بوده است.

وی خاطرنشان کرد: مرحله سوم نیز امروز به تعداد یک هزار بسته تهیه‌شده که تقدیم خانواده‌های محترم نیازمند خواهد شد.

رئیس مجمع خیرین جویبار تصریح کرد: درمجموع در این سه مرحله ۳۷۰۰ سبد کالا و کمک‌های نقدی توسط خیرین بین خانواده‌های نیازمند و آسیب‌دیده ناشی از کرونا به ارزش ۹۶۰ میلیون تومان توزیع شد.