به گزارش جویباران،آیت‌الله محمدتقی نادعلیزاده در مراسم گرامیداشت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد اظهار کرد: امام خمینی (ره) یکی از جامع‌ترین و کامل‌ترین نواب عام در زمان غیبت امام زمان (عج) بود که هم در اخلاق، فلسفه، دین، شجاعت، پاک‌دامنی و ولایتش بی‌نظیر و سرآمد همه بود و توانست حکومت اسلامی را در ایران ایجاد کند.

 

وی حضور مردم در کنار امام را نقش‌آفرین دانست و تصریح کرد: همراهی و مقبولیت امام راحل در بین مردم یکی از عوامل پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل جمهوری اسلامی ایران بود.

 

امام‌جمعه جویبار بابیان اینکه پس از رحلت جان‌گداز امام خمینی(ره) دشمنان خبر پایان راه و انقلاب امام را می‌دادند گفت:فقط پس از ۲۴ ساعت نماینده‌های مردم در مجلس خبرگان رهبری خلف صالح و شاگرد برجسته مکتب امام خمینی(ره) یعنی امام خامنه‌ای را به‌عنوان رهبر انقلاب اسلامی انتخاب کردند و دشمنان را ناامید ساختند.

 

نادعلیزاده خاطرنشان کرد: پس از سی سال از آغاز زعامت مقام معظم رهبری با هوشیاری و تدابیر حکیمانه ایشان توانستیم از تمامی فتنه‌ها علیه جمهوری اسلامی به‌خوبی گذر کنیم و نقشه‌های دشمن را خنثی‌سازیم.

 

وی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) از دشمنان جمهوری اسلامی ایران هراسی نداشت بیان کرد: امروز اگر می‌خواهیم به مکتب امام(ره) همچنان پایبند باشیم نباید در برابر دشمنان تسلیم شویم.

 

امام‌جمعه جویبار بابیان اینکه ایران امروز در اوج قدرت و اقتدار قرار دارد گفت: تهدیدات و لفاظی‌های آمریکا از حضور نفتکش‌های ایرانی در ونزوئلا کاری از پیش نبرد و کشتی‌های ایران با اوج اقتدار و عزت به مقصد رسیدند و آمریکایی‌ها هیچ غلطی نتوانستند انجام دهند.

 

نادعلیزاده به تحولات آمریکا اشاره و عنوان کرد: وضعیت امروز آمریکا، صدای تمام مردم آمریکاست که از دست سیاست‌های نژادپرستانه، ضد انسانی و تبعیض‌آمیز دولت آمریکا به ستوه آمدند.