به گزارش جویباران،کمال علیپور در جلسه شورای اداری شهرستان جویبار بابیان اینکه مدیران نظام باید خادم، نوکر و در خدمت مردم باشند گفت: تنها خدمت به مردم و کسب رضایت آنان است که موفقیت نظام را رقم خواهد زد.

 

وی با اشاره به اینکه مدیران باید برنامه توسعه کشور را مطالعه کنند بیان کرد: زمانی می‌توانیم در انجام وظایف موفق باشیم و رضایت مردم را به همراه خود داشته باشیم که مدیران ما با برنامه کار کنند.

 

نماینده مجلس شورای اسلامی با انتقاد از برخی کم‌کاری‌ها در بخش آب اظهار کرد: وقتی می‌توانیم پیشرفته‌ترین تجهیزات ماهواره‌ای و نظامی داشته باشیم پس مشکل آب نباید این‌گونه جدی دغدغه مردم باشد.

 

علپیور یکی از ویژگی‌های مدیران را پیگیری دانست و افزود: برای اتمام پروژه یا حل مشکلات مدیران باید فعل خواستن را صرف کنند و پیگیری مصرانه‌ای داشته باشند و با نشستن پشت میز مشکلی حل نمی‌شود.

 

کیوان مرادیان دیگر نماینده مردم قائم‌شهر، جویبار، سیمرغ، سوادکوه و سوادکوه شمالی در این جلسه بیان کرد: وحدت در حوزه نمایندگان کامل و بدون نقص انجام خواهد شد و وحدت بین مسئولین و نمایندگان نیز می‌تواند بسیاری از ظرفیت‌های مغفول مانده را به حرکت درآورد.

 

وی با اشاره به مشکل کم‌آبی در شهرستان جویبار گفت: یکی از راه‌های حل مشکل آب در جویبار استفاده از ظرفیت دانشگاه‌ها و نخبگان است.