به گزارش جویباران،کیوان مرادیان طی گفت‌وگویی با اشاره به اینکه لیبرال دموکراسی غربی به پایان راه خود نزدیک شده است اظهار کرد: انزجار عمومی مردم از حکومت‌های غربی ناشی از خوی تجاوزگری اردوگاه استکباری در طول دهه‌های متمادی است جای تأسف دارد هنوز هم عده‌ای باشند که غرب را کعبه  آمال و آرزوهای خود بدانند و انگیزه نوکری آمریکا و اسرائیل جنگ روانی علیه ملت خود و زادگاه خود را تقویت کنند.

 

وی ضمن هشدار به نوکران منطقه‌ای آمریکا گفت: دیگر وقت آن رسیده است که از دامان نحس آمریکا خارج شوید و دست دوستی و برادری به جمهوری اسلامی بدهید، ایران بزرگ علیرغم قدرت و اقتداری که در اختیار دارد در طول چهار دهه گذشته کمال خویشتن‌داری را نسبت به کشورهای مسلمان و همسایه را اعمال کرده است.

 

نماینده مجلس شورای اسلامی از گردانندگان و متصدیان رسانه‌های مجازی خواست کمپین حمایت از سیاه‌پوستان و رنگین‌پوستان آمریکا را که با شعار می‌خواهیم نفس بکشیم در خیابان‌های این کشور حضور دارند راه‌اندازی کنند و فریاد اعتراضی مظلومان تحت ستم آمریکا را به گوش جهانیان برساند.

 

مرادیان در پایان بابیان اینکه صدای شکسته شدن استخوان آمریکا به گوش می‌رسد عنوان کرد: اینک ثمره خون شهدای مقاومت و فرمانده سلحشور آن به بار نشسته و آمریکایی پوشالی را با بن‌بست تاریخی مواجه کرده است و حقیقت پیروزی خون بر شمشیر را عینیت بخشید.