به گزارش جویباران،آیت‌الله نادعلیزاده در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان جویبار بابیان اینکه در سال جهش تولید قرار داریم اظهار کرد: شهرستان جویبار به‌عنوان قطب کشاورزی و صنعتی در استان مازندران مطرح است و باید میزان تولیدات خود را سال جهش تولید افزایش دهد و دولت نیز باید از تولیدکنندگان بیش‌ازپیش حمایت کند.

 

وی افزود: در این میان زحمت تولید با کشاورزان است ولی سود آن در جیب دلالان می‌رود و این ظلم بزرگ به کشاورزان زحمتکش محسوب می‌شود.

 

امام‌جمعه جویبار با اشاره به آغاز کار مجلس یازدهم گفت: به‌واسطه آغاز به کار مجلس یازدهم امیدی در دل مردم به وجود آمد و امیدوار شدند که برای بهتر شدن وضعیت آنان اقداماتی صورت می‌گیرد.

 

نادعلیزاده با قدردانی از مردم شهرستان جویبار در ایام کرونا بیان کرد: به‌واسطه حضور، کمک مردم و خیرین چند میلیارد تومان برای مقابله با کرونا، تجهیز بیمارستان و کمک مؤمنانه در شهرستان جویبار جمع‌آوری شد که قابل‌تقدیر و تحسین است و امیدوارم کمک مؤمنانه مردم در سال‌های آینده نیز ادامه پیدا کند.

 

وی با اشاره به وضعیت کرونا در جهان عنوان کرد: آمریکایی‌ها که خود را مهد تمدن و تکنولوژی جهان می‌دانستند امروز حدود ۱۲۰ هزار نفر در بحث کرونا تلفات داده‌اند این در حالی است که جمهوری اسلامی ایران حدود چهار دهه تحت تحریم‌های ظالمانه و غیرقانونی آمریکا قرار دارد ولی آمریکاست که در نبود تجهیزات و امکانات در حال خسارت دیدن است.

 

امام‌جمعه جویبار بابیان اینکه آمریکا در وضعیت فروپاشی سیاسی قرار دارد گفت: تمام مردم دنیا علیه سیاست‌های نژادپرستانه آمریکا به پا خاستند و فریاد مبارزه با بی‌عدالتی در این کشور بلند شده است.

 

نادعلیزاده افزود: ترامپ همواره ژست قلدری به خود می‌گیرد ولی ترسویی بیش نیست و از ترس  معترضین به زیرزمین کاخ سفید فرار کرده است.

 

وی همچنین به حضور کشتی‌های نفتکش ایران در ونزوئلا اشاره و تصریح کرد: ایران بااقتدار و عزت کشتی خود را به ونزوئلا فرستاد و آمریکایی که همیشه تهدید به حمله نظامی می‌کرد دیگر جرأت بیان آن را ندارد چون خون سردار شهید سلیمانی و دلاورمردانی از نیروهای مسلح و سپاه پاسداران به‌خوبی پیامد تعرض به جمهوری اسلامی ایران را به آمریکایی‌ها فهماندند.

 

امام‌جمعه جویبار تورم موجود در کشور را یکی دیگر از اهرم‌های فشار آمریکا علیه ایران دانست و تأکید کرد: آن‌ها از این طریق و با فشار بر مردم و نظام به دنبال مذاکره هستند ولی این حیله و مکر آنان نیز خنثی خواهد شد اما از این شرایط سخت گذر خواهیم کرد.