به گزارش جویباران،همت محمد نژاد طی گفت‌وگویی بابیان اینکه شهرداری جویبار در ایام اوج ویروس کرونا ۲۴ ساعته در حال آماده‌باش بود گفت: در ایام اوج شیوع ویروس کرونا کارکنان شهرداری به‌صورت ۲۴ ساعته در حالت آماده‌باش و ضدعفونی کردن معابر و خیابان‌های سطح شهر بودند.

 

وی افزود: شهرداری همچنین در توزیع بسته‌های بهداشتی و آگاهی دهی به مردم پیش رو بود و در این ایام یک روز هم تعطیل نبود.

 

شهردار جویبار همچنین بر شعار ۲۰ ماه به ۲۰ پروژه تأکید و عنوان کرد: شهرداری همچنان پایبند به تعهد ۲۰ ماه و ۲۰ پروژه است و فقط در ایام اوج کرونا طبق بخشنامه‌های استانی اعلام‌شده تمام پروژه‌ها تعطیل‌شده ولی اکنون ۷ پروژه عمرانی به‌صورت هم‌زمان در حال انجام است.

 

محمد نژاد با اشاره به پروژه‌های عمرانی در حال انجام شهرداری جویبار گفت: ازجمله پروژه‌های در حال انجام می‌توان به پروژه  آسفالت خیابان شهید سرپرست به سمت مسکن مهر، احداث جوی و جدول خیابان مسکن مهر و بیزکی، چهاربانده کردن خیابان سردار شهید سلیمانی، پیاده‌روسازی، اصلاح هندسی میدان‌ها، تکمیل آتش‌نشانی شماره ۲، احداث میدان سردار شهید خلبان ذبیحی اشاره کرد.

وی  همچنین از خواهرخواندگی شهر جویبار با ماخاچ قلعه داغستان خبر داد و گفت: شهردار ماخاچ قلعه داغستان با ارسال ایمیلی به زبان روسی و فارسی با درخواست شهرداری جویبار مبنی بر خواهرخواندگی این دو شهر موافقت کرد و طرح این موضوع در چهار جلد تدوین‌شده است.

 

شهردار جویبار به رشد ۱۲۰ درصدی بودجه شهرداری اشاره و عنوان کرد: در سال‌های گذشته ضریب رشد درآمد با روند منفی همراه بود اما امسال با رشد ۳۵ درصدی همراه شده که در طی این سال‌ها بی‌سابقه بوده است.