به گزارش جویباران،اسید علی اسد در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا که با محوریت ساماندهی جمعه‌بازار برگزار شد اظهار کرد: با توجه به مراجعات مکرر کسبه و بازاریان مبنی بر درخواست بازگشایی جمعه‌بازار و همچنین مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا جمعه‌بازار جویبار این هفته با رعایت پروتکل بهداشتی و به‌صورت آزمایشی در محل میدان میوه و تره‌بار جویبار برگزار خواهد شد.

 

وی بیان کرد: به علت شیوع ویروس منحوس کرونا کلیه کسبه‌های کم‌خطر شامل: خواربار، خشکبار، سبزی، صیفی و پوشاک در مرحله اول با اخذ گواهی فعالیت جمعه‌بازار از شهرداری جویبار بازگشایی خواهد شد.

 

فرماندار جویبار تأکید کرد: فعالیت اصناف پرخطر از قبیل مواد غذایی،پروتئین مرغ، ماهی و مواد غذایی فاسدشدنی در این هفته امکان عرضه ندارند.

 

 

اسد در پاسخ به این سؤال خبرنگار جویباران در مورد انتخاب مکان جدید برای جمعه‌بازار گفت: انتخاب این مکان به دلیل مشخص بودن ورودی و خروجی افراد است که با پرپایی چادر سلامت و انجام تب سنجی برای همه افراد از ورود افراد ناقل و مبتلا جلوگیری شود.

 

وی خواستار همکاری همه دستگاه‌های مرتبط جهت آماده‌سازی این مکان برای برگزاری جمعه‌بازار این هفته با رعایت پروتکل بهداشتی شد.