به گزارش جویباران،سرهنگ مهرداد بابایی در جمع بسیجیان شهرستان جویبار بابیان اینکه در طول چهار دهه از عمر بابرکت انقلاب اسلامی بسیج کارنامه درخشانی از خود ارائه داده است اظهار کرد: از ابتدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و در شرایط سخت نظامی تا به امروز که چهار دهه از انقلاب می‌گذرد، در حوادث طبیعی و بیماری کرونا بسیج کارنامه درخشانی داشته و همواره در خدمت به مردم و نظام پیشگام بوده است.

 

وی تصریح کرد: دشمنان همواره به دنبال تخریب چهره بسیج و ایجاد فاصله و تفرقه بین ملت و نظام هستند و از هیچ ابزار و توطئه‌ای برای تحقق آن دریغ نکردند ولی بصیرت مردم و هوشمند و تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری این دسیسه‌ها را خنثی کرده است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران به پشتوانه نیروهای مؤمن و متعهد و همچنین جوانان متخصص توانسته به بالاترین علوم درزمینهٔ های مختلف دست پیدا کند و همین موضوع وحشتی را در دل دشمنان ایجاد کرده است.

 

بابایی ترور دانشمندان هسته‌ای را نمونه‌ای از ترس دشمنان از پیشرفت ایران دانست و افزود: انرژی هسته‌ای یکی از بارزترین نمونه‌های اتکا و اعتماد به جوانان مؤمن و انقلابی است که این موضوع ترس دشمنان را در پی داشته که منجر به ترور جوانان  دانشمند ایران اسلامی شد.

 

وی حقوق بشر را یک ابزار سیاسی برای آمریکا دانست و گفت: کلیدواژه حقوق بشر و مجموعه اتهام‌هایی که آمریکا در این راستا به ایران وارده کرده فقط یک بازی سیاسی است درحالی‌که ترور دانشمندان هسته‌ای، تحریم‌های یک‌جانبه، تحریم دارو و … بزرگ‌ترین موارد نقض حقوق بشر است که ایالات‌متحده آمریکا در این نقض آشکار متهم ردیف اول است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار با اشاره به تحولات کشور آمریکا عنوان کرد: فریاد سال‌ها تبعیض، بی‌عدالتی و قتل و جنایت در آمریکا بلند شده است و این کشور باید پاسخگوی هزاران خون به‌ناحق ریخته شده در این کشور باشد.

 

بابایی بابیان اینکه امروز ایران اسلامی با تمام تنگناهای اقتصادی در اوج اقتدار قرار دارد اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران در گام دوم انقلاب باوجود تمام فشارهای ناحق بین‌المللی در اوج اقتدار و عزت قرار دارد و دشمن می‌داند که اگر کوچک‌ترین خطایی را مرتکب شود پاسخ بسیاری سختی را باید تحمل کند.

 

وی خاطرنشان کرد: مقاومت و ایستادگی جمهوری اسلامی ایران به الگویی برای دیگر کشورهای جهان تبدیل‌شده است و امروز شاهدیم که آمریکا در اجرای سیاست‌های مستبدانه و زورگویانه خود دچار انزوا شده است.