علی شوپایی طی گفت‌وگویی با خبرنگار جویباران بابیان اینکه بیماران غیرکرونایی به بیمارستان عزیزی مراجعه نکنند اظهار کرد: به دلیل افزایش مبتلایان به ویروس کرونا و مراجعه به بیمارستان عزیزی جویبار، افرادی که دچار بیماری زمینه‌ای یا بیماری‌های دیگر هستند تا اطلاع ثانوی به بیمارستان عزیزی مراجعه نکنند.

 

وی افزود: بیماران دارای مشکل ارتوپدی و اطفال می‌توانند به بیمارستان بوعلی، بیماران دارای مشکل قلبی به بیمارستان فاطمه الزهرا و بیماری‌های زنان و زایمان به بیمارستان امام خمینی(ره) ساری مراجعه کنند.

 

رئیس بیمارستان عزیزی جویبار بابیان اینکه بیش از نیمی از تخت‌های بیمارستان عزیزی با بستری شدن بیماران کرونایی پرشده است گفت: ظرفیت بیمارستان عزیزی جویبار ۶۰ تخت است که تاکنون بیش از نیمی از آن پرشده است.

 

شوپایی در خصوص اتوبوس حامل بیماران کرونایی عنوان کرد: به دلیل تکمیل ظرفیت بیمارستان‌های قائم‌شهر، تصمیم بر آن شد که بیماران کرونایی جویباری بستری‌شده در قائم‌شهر به بیمارستان عزیزی منتقل شوند و فقط سه یا ۴ نفر از بیماران قائم‌شهری به اینجا منتقل شدند.

 

وی از مردم خواست از حضور غیرضروری در اماکن شلوغ و مسقف خودداری کنند و زدن ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و شستشوی دست‌ها را جدی بگیرند.

 

رئیس بیمارستان عزیزی جویبار بابیان اینکه هنوز واکسن و داروی قطعی برای درمان ۱۰۰ درصد این بیماری کشف نشده و مردم فعلاً باید بهداشت فردی و فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند.