به گزارش جویباران،سجاد علیجانی طی گفت‌وگویی با اشاره به اینکه همیشه دغدغه من این بوده که چرا بین فقیر و غنی باید فاصله باشد تا اینکه این طرح کمک مؤمنانه باعث شد نگاهم تغییر کند گفت: همان‌طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند رزمایش کمک مؤمنانه باید عادلانه و در بین اقشاری باشد که آسیب‌دیده از ویروس منحوس کرونا باشد چون افراد آبرومندی هستند.

 

وی بابیان اینکه من با جدیت از رزمایش کمک مؤمنانه و سخنان امام خامنه‌ای در این خصوص حمایت می‌کنم اظهار کرد: در توزیع این بسته‌های معیشتی خیلی باید دقت داشت زیرا آبروی مؤمن خیلی مهم است و باید طوری در بین اقشار آسیب‌دیده توزیع گردد که آبروی افراد حفظ شود.

 

این هنرمند جویباری خاطرنشان کرد:  خوشبختانه در این ایام کمک‌های بسیاری توسط ارگان‌ها، هیئت‌ها، گروه‌های جهادی و مؤسسات خیریه انجام‌شده است اما هنوز جای کار دارد و می‌توان این کار بسیار خوب را ادامه داد.

 

علیجانی بابیان اینکه در ایام کرونا برخی از هنرمندان دچار آسیب شده‌اند گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا اجرای برنامه‌های بسیاری از هنرمندان تعطیل یا دچار اختلال شد و به‌تبع آن برای زندگی‌شان مشکلاتی ایجادشده است که باید مجموعه‌های فرهنگی و هنری شهرستان و استان، هنرمندان آسیب‌دیده را زیر چتر حمایتی خود قرار دهند.

 

وی کمک‌های مؤمنانه را امیدآفرین خواند و افزود: توزیع بسته‌های حمایتی در این شرایط واقعاً به مردم امید می‌دهد و همه باید دست‌به‌دست هم بدهیم تا مشکلات کشور را حل کنیم و به یک قشر خاصی نباید اتکا کنیم زیرا گاهی خدا می‌خواهد با دست‌تو، دست دیگر بندگانش را بگیرد، وقتی دستی را به یاری می‌گیری، بدان که دست دیگرت در دست خداست.