به گزارش جویباران،سیدعلی اسد در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان جویبار اظهار کرد: با توجه به هزینه سنگین دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران در جنگ نرم، برای آسیب رساندن به باورها و اعتقادات ملت، اهالی رسانه می‌توانند بااطلاع رسانی دقیق و شفاف این حملات را خنثی کنند.

وی بابیان اینکه همواره نیازمند یاری و کمک اصحاب رسانه برای رسیدن به نقطه ایده‌آل هستیم گفت: رسانه و خبرنگاران چراغ راه مدیران در انجام امور محوله هستند.

فرماندار جویبار بر نقش رسانه‌ها در دوران کرونایی تأکید کرد: رسانه‌ها بااطلاع رسانی و آگاهی بخشی به افکار عمومی نقش برجسته و بی‌بدیلی در کنترل وضعیت داشتند.

اسد تصریح کرد: رسانه‌ها در کنار آگاهی بخشی، بابیان کمبودها و نیازمندی‌ها منجر به آغاز حرکت عظیمی برای جذب کمک خیرین جهت تأمین این کمبودها شدند که جای تقدیر دارد.

محمد فوقی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جویبار در این جلسه بیان کرد: خبرنگاران با درک نیازهای جامعه رابط بین مردم و مسئولان هستند.

وی افزود: امروز روز تجلیل از زحمات شبانه‌روزی خبرنگاران است ولی امیدواریم این قدردانی‌ها فقط به یک روز ختم نشود.

محسن رحمانی مسئول بسیج رسانه شهرستان جویبار در این جلسه ضمن تبریک روز خبرنگار بابیان اینکه مشکلات خبرنگاران در روز خبرنگار دفن می‌شود اظهار کرد: هرسال مشکلات در روز خبرنگار شنیده و فقط در همان روز تأکید بر حل آن می‌شود و فردا همه چی فراموش می‌شود.

وی بر تعامل بیشتر مدیران با خبرنگاران تأکید کرد و گفت: هرچه تعامل مدیران با اصحاب رسانه بیشتر و عملکردها و کمبودها به‌صورت شفاف با مردم در میان گذاشته شود امید و اعتماد در جامعه افزایش پیدا می‌کند.