به گزارش جویباران،سید علی اسد فرماندار جویبار در جلسه ستاد مقابله ویروس کرونا در شهرستان جویبار بابیان اینکه در دهه اول محرم بیشترین حضور مردم در عزای اباعبدالله الحسین(ع) را داشتیم و نگران شیوع ویروس کرونا بودیم گفت: در این روزها همه به‌ویژه مردم و هیئت‌های مذهبی دست‌به‌دست هم دادند و با رعایت بالاترین نکات پروتکل‌های بهداشتی نمره قابل قبولی گرفتند که جای تشکر و قدردانی دارد.

حجت‌الاسلام قنبرعلی بهرامی رئیس اداره تبلیغات اسلامی جویبار با قدردانی از تلاش مردم و هیئت‌های مذهبی در برپایی مجلس عزای امام حسین(ع) و یارانش با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اظهار کرد: در این ایام با تشکیل تیمی از دستگاه‌های نظارتی و بهداشتی به ۷۰ هیئت مذهبی سرکشی انجام دادیم که حقیقتاً باید از رعایت موارد بهداشتی از آنان تشکر و قدردانی کرد.

سید جواد حسینیان جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج جویبار در این جلسه بیان کرد: هیئت‌های مذهبی با رعایت نظم و پروتکل‌های بهداشتی در ایام محرم خوش درخشیدند و به‌عنوان الگویی برای سایر محافل و مجالس شدند.

محمدحسین فقیه بخشدار گیلخواران همچنین در این جلسه گفت: همراهی و همکاری مردم در اجرای پروتکل‌های بهداشتی در برگزاری مراسم ایام محرم ستودنی بود و باید این حساسیت در اجرای پروتکل‌های بهداشتی همچنان ادامه یابد.