به گزارش جویباران، حسین رحمانی در جمع اعضای هیئت والیبال شهرستان جویبار با بیان اینکه در ابتدای راه هر کاری مشکلات و دشواری هایی وجود دارد اظهار کرد: با هم‌دلی و همراهی که بین نسل جوان و پیشکسوتان این رشته وجود دارد با وحدت و انسجام از این مسیر عبور خواهیم کرد.

وی از حضور تیم جویباری در لیگ دسته یک کشور خبر داد و گفت: برای اولین بار در تاریخ ورزش والیبال شهرستان جویبار تیم شهدای مقاومت این شهرستان در لیگ دسته یک کشور شرکت خواهد کرد و تمام قد در کنار این تیم خواهیم بود.

رئیس هیئت والیبال جویبار تصریح کرد: جویبار از آنجایی که دارای استعدادهای ورزشی بسیاری به ویژه در رشته والیبال است که می توان با حمایت از آنان نام جویبار در کنار ورزش کشتی به عنوان پایتخت والیبال کشور معرفی شود.

رحمانی حلقه گمشده والیبال جویبار را فاصله بین پیشکسوتان و نسل جوان دانست و افزود: به احترام زحمات پیشکسوتان این رشته، تیم پیشکسوتان در جویبار تشکیل خواهد شد تا با تجربه این نسل، بتوانیم والیبال امروز شهرستان هرچه سریعتر به پیشرفت و موفقیت دست یابد.

 

وی بیان کرد: از تمام کسانی که بتوانند دست هیئت والیبال جویبار را بگیرند و بتوانند از فرزندان این شهرستان حمایت کند به گرمی می‌فشارم زیرا تربیت فرزندان سالم و بانشاط و موفق وظیفه و آرمان همه ماست.

 

زینب خدابنده معاون فرماندار شهرستان جویبار در این جلسه گفت: برای حل مشکلات ورزشکاران جویباری تمام تلاش خود را خواهیم کرد.

 

وی تأکید کرد: حل مشکلات فرزندان جویباری وظیفه ماست و این ورزشکاران برای ما ارزشمند هستند زیرا قهرمانان و افتخارافرینان شهرستان و کشور خواهند بود.