به گزارش جویباران،سیدقاسم هاشمی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری یادواره شهدای خلبان نیروی هوایی ارتش در جویبار گفت: یادواره شهدای خلبان نیروی هوایی ارتش با محوریت شهید خلبان سرلشکر پرویز ذبیحی دوشنبه ۱۴ مهرماه هم‌زمان با افتتاح یادمان این شهید در شهرستان جویبار برگزار می‌شود.

 

وی افزود: مهمان و سخنران ویژه این برنامه  امیر سرتیپ هادیان رئیس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

 

مسئول دفتر حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس جویبار تصریح کرد: این یادواره که با گستره کشوری قرار است برگزار شود، خانواده شهدای خلبان کشور و ۱۰ تن از هم‌رزمان خلبان شهید ذبیحی حضور خواهند شد.

 

هاشمی با تشکر از همکاری شهرداری و شورای شهر جویبار در ساخت این یادمان گفت: این یادمان در وسعت هزار متر با تلاش جهادی شهرداری و شورای اسلامی شهر جویبار ساخته و آماده بهره‌برداری شده است.

همت محمد نژاد شهردار جویبار نیز در این رابطه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این پروژه به کمک خداوند و مدد اهل‌بیت(ع) و با پیگیری خانواده شهید ذبیحی و دفتر حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و تلاش نیروهای زحمتکش شهرداری جویبار ساخته و تکمیل‌شده است.

 

وی بیان کرد: المان جنگنده اف۵ برای اولین بار به استان مازندران وارد و در شهر جویبار نصب‌شده است که انشالله شهدای خلبان با این اقدامات از مظلومیت درآیند و یاد و خاطر این شهدا زنده و جاودان بماند.