به گزارش جویباران،محمدمهدی قلی زاده رتبه ۱۰ کنکور تجربی امسال در گفتگو با خبرنگار جویباران اظهار کرد: این موفقیت را مدیون عنایت امام رضا(ع) هستم و همواره لطف این امام رئوف شامل حال من شده است.

 

وی بابیان اینکه افتخارم این است که روستازاده و اهل شهرستان جویبار هستم گفت: مطالعه، مطالعه، مطالعه، تمرین، پشتکار مداوم، ناامید نشدن و برنامه داشتن رمز موفقیت من در کنکور امسال است.

 

رتبه ۱۰ کنکور تجربی عنوان کرد: در سه سال دوره متوسطه دوم دانش آموزان باید به‌صورت مستمر قوی مطالعه و از تنبلی پرهیز کند.

 

قلی زاده بیان کرد: در رشته پزشکی به حوزه تحقیقات و پژوهش علاقه‌مند هستم و در صورت امکان تخصص مغز و اعصاب را ادامه خواهم داد.

 

سید امیررضا عنایتی رتبه ۷۶ کنکور علوم انسانی در این گفت‌وگو به ما گفت: آنچه در کنکور باید رعایت کرد استمرار و پیوستگی در کنار تلاش روزافزون است زیرا عده‌ای استعداد دارند ولی پشتکار ندارند.

 

وی افزود: خانواده‌ها نیز نقش بسیار مهمی در موفقیت فرزندان خوددارند و باید محیط خانه را برای مطالعه دانش آموزان کنکوری آماده و فراهم کنند.

 

رتبه ۷۶ کنکور انسانی خاطرنشان کرد: به رشته علوم قضایی علاقه‌مند هستم و اگر خداوند به من لطف کند تا به شغل قضاوت بپردازم.

 

عنایتی تأکید کرد: دانش‌آموزانی که قصد دارند در کنکور موفق شوند باید برخی از مشغله‌های غیر تحصیلی خود بکاهند و بر روی مطالعه مدون و برنامه‌ریزی‌شده تمرکز کنند تا به نتیجه موردنظر خود دست یابند.

 

طی مراسمی از این دو دانش آموز موفق در کنکور امسال تقدیر شد.