به گزارش جویباران، سرهنگ مهرداد بابایی در مجمع عالی بسیجیان شهرستان جویبار که با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی برگزار شده بود اظهار کرد: مقام معظم رهبری مجلس یازدهم را مظهر امید مردم نامیدند که کار نمایندگان را به مراتب سخت و سنگین کرد و انتظار از مجلس این است که امید آفرین باشد و مشکلات و معضلات جامعه ما را حل و فصل کند.

وی با بیان اینکه بهترین راهکار حل مشکلات در بیانات مقام معظم رهبری است گفت:مقام معظم رهبری مطالبی را در این باره اشاره کردند و راهکار هم دادند اما کمتر مسئولین ما توجه می‌کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار با اشاره به اینکه رهبری بارها مهمترین و اولویت اصلی و فوری کشور را اقتصاد و فرهنگ بیان کردند و اظهار کرد: در موضوعات اقتصاد هم راهکارهایی دادند اما کدام یک را توانستیم عملیاتی کنیم، واقعا در مسئله تولید و مشکلات پیش‌روی آنان که مهمترین آن بانک ها هستند چه اقدامی شد؟ بانک‌ها کارخانه ها را یکی پس از دیگری به خاطر بدهکاری و مشکلاتی از این دست تعطیل کردند.

بابایی با بیان اینکه در بحث اشتغال، مهار تورم افسار گسیخته و مسکن که جزو ضروریات زندگی است که سبب جدایی خانواده‌ها و مشکلات اجتماعی زیادی شده عنوان کرد: این مسائل جزو موضوعات اولویت داریست که مجلس بایستی به آن فکر و برای حل آن تلاش کند.

وی با اشاره به اینکه کسانی برای جامعه تصمیم می‌گیرند که قشر مرفه جامعه هستند اظهار کرد: قشر مرفه جامعه نمی‌تواند درد مستضعف را بفهمد چون نماینده ای و وزیری نداریم که در شرایط عادی مردم زندگی کند اگر بخواهیم برای کسی راهکار دهیم بایستی از خودمان شروع کنیم مثل شهید رجایی و اگر اینگونه عمل کردیم می توانیم برای مردم کار کنیم.

مجمع عالی بسیج کمک کار نمایندگان و مسئولین شهرستانی برای نیل به اهداف انقلاب است

سید جواد حسینیان دبیر مجمع عالی بسیج شهرستان جویبار گفت: بسیج شهرستان چند سالی است که کارش را به طور رسمی آغاز کرده و برنامه‌های متعددی را پیش‌بینی کرده‌ایم و جلسات تخصصی را اجرایی و عملیاتی کردیم.

وی با بیان اینکه مجمع بسیج، مجلس کوچکی محسوب می‌شود در شهرستان است اظهار کرد: این مجموعه دارای هفت کارگروه تخصصی است که کار کمیسیون های مجلس شورای اسلامی را در شعاع کوچک‌تر در شهرستان اجرا می‌کند.

دبیر مجمع عالی بسیجیان جویبار تصریح کرد: افراد متخصص با دانش، ارزشی و ولایی را در این کارگروه ها به کار گرفتیم که در جهت کمک به نمایندگان مجلس و مدیران شهرستانی است.

حسینیان بیان کرد: انتظار ما از نمایندگان مجلس این است که با نگاه انقلابی و ارزشی همانطور که مردم یک بار دیگر با ولایت تجدید پیمان کردند و رأی دادند و نمایندگان محترم را انتخاب کردند با تمام وجود و با تمام توان در حوزه مسائل اقتصادی و معیشتی و همچنین حوزه اخلاقی و دینی که متأسفانه در درون مسائل اقتصادی و معیشتی تا حدودی در حال به فراموشی سپردن است نگاه ویژه ای داشته باشند.

 

وی افزود: انشاءالله با این نگاه و این توجه بتوانیم به اهداف بلند انقلاب اسلامی و اهداف نظام و آرمان‌های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری برسیم.