به گزارش جویباران، به نقل از خبرگزاری صداوسیمای مرکز مازندران؛ در کمتر از ۲۰ روز مانده به مسابقه انتخابی وزن ۸۶ کیلوگرم تیم ملی کشتی حسن یزدانی قهرمان المپیک و کامران قاسمپور عنوان دار جهانی که هر دو اهل جویبار هستند این روز‌ها در شهر خود، اما به صورت مستقل زیر نظر اسماعیل پور و نقیبی دو مربی سازنده برای حفظ آمادگی خود تلاش می‌کنند.
حسن یزدانی گفت: مسابقه انتخابی روز ۱۹ اسفند برگزار خواهد شد و اگرچه حساسیت زیادی در این جدال روی تشک کشتی وجود خواهد داشت، اما آمادگی برای این مسابقه وجود دارد.
او افزود: مرحله بعدی اردو از روز ۳ اسفند در تهران آغاز خواهد شد و پس از تست کرونا که هر ۱۰ روز برای کشتی گیران در نظر گرفته می‌شود به این اردو ملحق می‌شود.
قهرمان جویباری کشتی جهان گفت: هدفم ابتدا پیروزی در مسابقه انتخابی است و در گام بعدی به المپیک و طلای خوش رنگ آن و دفاع از عنوان قهرمانی تمرکز کرده ام.
کامران قاسمپور هم که متولد ۱۳۷۵ و اهل جویبار است از رقابت نزدیکش با حسن یزدانی که از او به عنوان رفیق‌ترین رقیب یاد کرد گفت: پس از سال‌ها سختی و تلاش، سرنوشت ساز‌ترین رقابت را پیش رو دارم و با دعای پدر و مادر و مردم، امیدوارم مسافر المپیک باشم.
او درباره اینکه نام حسن یزدانی به عنوان رقیب آیا استرس کار را بیشتر می‌کند افزود: این هم یک مسابقه هست و با تمرینات سنگین آماده این رقابت هستم.