به گزارش خبرنگار  جویباران ، سرهنگ مهرداد بابایی در حاشیه مراسم توزیع کمک‌های مومنانه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تبریک اعیاد شعبانیه گفت: سپاه از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون در راستای لبیک به فرمان مقام معظم رهبری در قالب رزمایش کمک‌های مومنانه علی رغم شرایط کرونا تعداد۸ هزار و ۱۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان و خانواده‌های بی بضاعت جویبار که توسط پایگاه‌های مقاومت در شهر و روستا شناسایی شدند، توزیع کرده است.
وی افزود: امروز در مرحله یازدهمین رزمایش کمک مومنانه تعداد ۵۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان و خانواده‌های بی بضاعت توسط پایگاه‌های مقاومت در شهر و روستا توزیع شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار گفت: تا کنون ۶ هزار و ۱۰۰ بسته به صورت متمرکز  تهیه و ۲۰۰۰ بسته به صورت غیر متمرکز  توسط پایگاه ها در سطح این شهرستان توزیع شده است.
سرهنگ بابایی افزود:۵ سری جهیزیه برای نوعروسان جویبار که توان خرید نداشتند از طریق سپاه تهیه و به زوج های شهرستان جویباراهدا شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار افزود: در مجموع ارزش ریالی کمک‌ها در قالب رزمایش مومنانه در جویبار توسط سپاه استان، خیران، امام جمعه و ادارات ۳۵میلیارد ریال بوده است.
سرهنگ  مهرداد بابایی مشارکت و همراهی خیرین و دستگاه‌های مختلف در کمک به نیازمندان در ایام کرونا را مثال زدنی و قابل تقدیر دانست و از همه کسانی که در رزمایش کمک مومنانه مجموعه سپاه را همکاری کردند به ویژه بسیجیان در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در مبارزه باویروس کرونا تقدیر کرد.