به گزارش جویباران ،به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانا آیت الله محمدتقی نادعلیزاده امام جمعه جویبار نیز در خطبه های نماز جمعه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و عید نوروز اظهار کرد: نماز جمعه قرارگاه فرهنگی انقلاب و میعادگاه هفتگی موحدان خداپرست و خار چشم دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی است. یکی از برکات این فریضه بزرگ، پیگیری امام جمعه برای رفع حوائج و مطالبات مردم است.
آیت الله محمدتقی نادعلیزاده درباره پیگیری مشکلات کشاورزان در موضوعات آب کشاورزی،تامین نهادهای کشاورزی و وجود واسطه ها و دلالان گفت: متاسفانه یکی از مشکلات قدیمی ما در موضوع کشاورزی،وجود دلان سودجو است به نحوی که کشاورز و باغدار با تحمل هزاران مشکل،محصول را تولید می‌کنند ولی سود اصلی به جیب دلال می‌رود در این میان هم تولید‌کننده متضرر می شود هم خریدار مضبون می گردد بنابراین از مسئولان در بخش دولتی انتظار می رود با یک برنامه ریزی منسجم و نظارت دقیق نسبت به کاهش فاصله سرسام آور قیمت‌ها ازتولیدتامصرف اقدام کنند.
نادعلیزاده درباره گلایه مندی مردم از عدم پاسخگویی مسئولان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی بیان کرد: البته به دلیل گستردگی حوزه انتخابیه و عدم برنامه‌ریزی نمایندگان برای حضور در میان مردم: جای گله مندی وجود دارد این عزیزان همانگونه که در ایام تبلیغات انتخاباتی به طور مستمر در تمامی شهرها و روستاها حضور می یافتند هم اینک پس از کسب اعتماد مردم نیز باید همان حضور را استمرار بخشند در هر صورت همه ما وظیفه داریم بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری در کاهش مصائب مردم تلاش کنیم.
وی با تاکید بر اینکه البته در کنار اتفاقات به وقوع پیوسته کرونا می‌توان به جلوه‌های درخشان و خیره کننده ملت ایران در روزهای کرونایی هم اشاره کرد، گفت: با تدبیر حکیمانه رهبر انقلاب، راه افتادن امواج مبارک مواسات اجتماعی روح و جان تازه‌ای بخشید و افق‌های جدید از همدلی و مواسات را گشود در حالیکه در کشورهای دیگر شاهد صحنه‌های عجیبی بودیم.
نادعلیزاده افزود: فداکاری بی‌نظیر و کم مانندکادر بهداشت و درمان، جهاد پرستاران و پزشکان، حضور گروه‌های جهادی از طلاب و دانشجویان عظمت دوچندان به این صحنه‌ها بخشید.
امام جمعه جویبار به فرارسیدن عید نوروز، گفت: امید است در سال جدید موفقیت‌های زیادی کسب کنیم و سال جدید مایه خیر و برکت برای مردم عزیز شود.
وی افزود: نیمه شعبان هم با سایر سال‌ها متفاوت است زیرا در سال ۱۴۰۰ دو نیمه شعبان داریم از این‌رو باید سال خود را مهدوی کرده و تمام مواردی که موجب تعجیل در ظهور امام زمان (عج) شود را انجام دهیم.