به گزارش خبرنگار جویباران ،حجت‌الاسلام قنبر علی بهرامی رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان جویبار ، ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران با بیان این که امام خمینی (ره) نظام جمهوری اسلامی را در مقابل نظام های سلطنتی غربی مستقر کرد،گفت : رای قاطع ۹۸ درصدی مردم در ۱۲ فروردین ملت ایران به نظام جمهوری اسلامی ایران وبه قانون اساسی موجب تثبیت نظام اسلامی گردید.

حجت‌الاسلام بهرامی گفت : نظام جمهوری اسلامی ایران به عنوان حاکمیت و مردم سالاری دینی واقعی است ومهر بطلانی برچهره دیگرکشورهای همسایه که پایبند نظام سلطنتی موروثی هستند ،می باشد.

وی با اشاره به اهمیت انتخابات ۲۸خرداد ماه سال جاری یادآور شد: هر چه زمینه های حضور و مشارکت مردم در این انتخابات فراهم شود بنیان جمهوریت نظام و جایگاهی که در سال ۱۳۵۸ توسط رای مردم بنا نهاده شد، مستحکم تر می شود.

وی افزود: نقش مردم در تصمیمات کشور که با انتخاب صحیح و اگاه خودشان تا به امروز با مشارکت حداکثری در ابادانی کشور موثر بوده اند و مشارکت حداکثری و همیشه در صحنه ملت ایران مشتی محکمی است بر دهان دشمنان غربی که به زعم خودشان ادعای حکومت دموکراسی دارند.

بهرامی در پایان با اشاره به تفاوت اصلی نظام مردم سالاری دینی واقعی ایران با دموکراسی غربی تصریح کرد : نظام جمهوری اسلامی ایران براساس قوانین پروردگار عالم و مقبولیت مردم بنانهاده شده که با درک و شعور براساس موازین دینی در همه حوزه ها حضور حداکثری دارند.