به گزارش جویباران  ،این  مراسم با حضور محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی سپاهان، حجت الاسلام قلی پور استاد قشر بسیج ورزشکاران استان مازندران، سرهنگ بابایی فرمانده سپاه جویبار، افشار مسئول سازمان بسیج ورزشکاران استان و با همراهی مسئولان فرهنگی ورزشی استان مازندران با حضور در گلزار شهدای شهرستان جویبار، به مقام شامخ شهدا و شهیدحسن فقیهی جویباری شهید شاخص ورزش کشور ادای احترام شد.
افشار مسئول سازمان بسیج ورزشکاران استان در این مراسم ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا با اظهار اینکه مازندران در سال ۱۴۰۰ دارای ۴ شهید شاخص جامعه ورزش در کشور است اظهار داشت: نهادینه کردند انس ،الفت و معنویت با تاسی از الگوی جامعه ورزش حضرت علی علیه السلام وظیفه و رسالت متولیان و متصدیان ورزش کشور و استان است خاطر نشان کرد: همزمان با ماه مبارک رمضان و برگزاری مسابقات لیگ برتری به همت مدیرعاملین باشگاه فولاد مبارکه و سپاهان اصفهان و نساجی مازندران توفیق شد تا با همراهی مسئولین استانی و شهرستانی به صاحت مقدس شهید شاخص جامعه ورزش کشور شهید حسن فقیهی ادای احترام کنیم.
وی افزود: یکی از مهمترین گام هایی که در ستاد بزرگداشت مقام شامخ شهدای شاخص ورزش کشور در استان مازندران در دستور کار قرار گرفت اجرای ۶۲ برنامه متنوع به بهانه سالروز شهادت شهید بزرگوار در سال ۶۲ در سطوح مختلف با پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان و اداره کل ورزش و جوانان و سازمان بسیج ورزشکاران کشور و استان و هیات های ورزشی با محوریت این شهید بزرگوار است.
وی با اظهار اینکه مازندران ۴ شهید شاخص در جامعه ورزش ۱۴۰۰ کشور دارد گفت: شهید حسن فقیهی به عنوان الگوی ناشناخته بسیج از جمله شهدای شاخص کشور است که مورد احترام قرار گرفت.
سرهنگ بابایی فرمانده سپاه جویبار هم در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد شهدا تصریح کرد: شهدا نیاز به چنین عناوینی ندارند بلکه این نیاز ماست تا خود را با سیره شهدا مانوس و با سبک شهدا مشهور بداریم. وی با اظهار اینکه شهید بزرگوار الگوی استقامت بود اظهار داشت: هرچه داریم به برکت مجاهدت شهدا و ایثارگران است و ما همواره مدیون شهداییم.
حجت الاسلام قلی پور استاد قشر بسیج ورزشکاران استان مازندران نیزدر این مراسم گفت : شهدا به گونه ای زیستند که لایق دریافت ارزشمندترین مدال، که مدال شهادت است شده اند و نام شهدای ورزشکار همواره در آسمان هدایت می درخشد.
امام جمعه بابلسر در ادامه افزود؛ اگر امروز به تکریم از خانواده شهدا ایستاده ایم، محصول نگاه فاخر و زیبای باشگاه سپاهان است و پیام این برنامه فرهنگی ورزشی اینست که بگوییم قهرمانان واقعی شهدا هستند.
وی با تمجید از اقدام ارزشمند مسئولان باشگاه فرهنگی و ورزشی سپاهان تاکید کرد؛ ادب و تواضع دکتر ساکت و مسئولان باشگاه سپاهان در احترام به خانواده شهدا قابل ستایش است.
ساکت مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی سپاهان نیز در این مراسم فرهنگی ورزشی گفت : به نمایندگی از مردم اصفهان و باشگاه سپاهان به دست بوسی خانواده شهدا و شهید حسن فقیهی جویباری آمده ایم.
محمدرضا ساکت با تاکید بر احترام جامعه ورزش به خانواده های شهدا بیان داشت؛ آمده ایم بگوییم، آنچه مردم ایران را فارغ از مرزها و سلیقه ها، بهم پیوند زده است همین خون شهیدان است و شهدا ما را برای حفاظت از آرمان‌های مشترک هم قسم کرده اند.
وی ضمن گرامیداشت یاد تمامی شهدا به ویژه شهدای سلامت، ورزش، دولت ، آتشنشان و همه شهدایی که در راستای امنیت کشور تلاش کردند اظهار داشت: برماست تا با توصیه مقام عظمی ولایت یاد شهدا را گرامی بداریم.