به گزارش جویباران  به نقل از بهمن صفری در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار تسنیم در ساری در مورد اظهارات اخیر ظریف وزیر خارجه ایران در مورد سردار سلیمانی، اظهار داشت: مقام معظم رهبری شفاف و واضح نظر دادند و به همه اعلام کردند که سیاست خارجی در وزارت امور خارجه تصمیم‌گیری نمی‌شود بلکه سیاست امور خارجه در تمام دنیا در یک سازمان و مرجع بالاتر تصمیم‌گیری می‌شود که در کشور ما در شورای امنیت ملی تصمیم گرفته و وزارت امور خارجه مجری آن است.

وی افزود: به نظر بنده هیچ کس کار غیر‌اخلاقی را نمی‌پسندد اما بدانیم آقای ظریف با خبرگزاری‌ها و روزنامه های رسمی مصاحبه نکرد بلکه در یک گفت‌وگوی دوستانه یک نظری دادند. متاسفانه بد به آن پرداخته شده و موضوع را بزرگ کردند. وی حتی در چند بخش از مصاحبه از سردار به بزرگی یاد کردند و گفتند: ” من حاج قاسم را دوست داشتم زیرا وی اساساً جنگ طلب  نبودند.
صفری ادامه داد: حتی آقای ظریف به این امر پایبند هستند و همه احزاب سیاسی  اصولگرا، اصلاح طلب، پایداری و اعتدال که شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم از جان خود برای منافع مردم و کشور گذشتند  و به این اعتقاد دارند و شهدا قهرمانان ملی هر کشور  هستند.
دبیر حزب آزادی مازندران گفت: ممکن است برخی‌ها به دنبال منافع خود باشند و بخواهند از برخی مباحث سوء‌استفاده کنند که مقام معظم رهبری فرمودند‌ دشمن شاد‌کن نباشیم و آب به آسیاب دشمن نریزیم که این پیام در زمان انتخابات بسیار حساس و مهم است.‌ امیدوارم‌ تمام جریان‌های اصولگرا، اصلاح‌طلب، سنتی‌ها، پایداری، اعتدالیون، تندروها شرایط نظام را به سمت و سویی نبرند که شبکه‌های معاند از این‌ موضوع سوءاستفاده کنند.