به گزارش خبرنگار جویباران حجت‌الاسلام قنبر علی بهرامی جانباز دوره جنگ و رییس اداره تبلیغات شهرستان جویبار در باره ضرورت حضور حداکثری مردم سیزدهمین دوره انتخابات از منظر تصمیم گیری و نقش مردم در سرنوشت زندگی و کشورخود قابل توجه دانست و گفت: قران درمورد اهمیت تصمیم گیری و نقش مردم در سرنوشت یک جامعه می فرماید « سرنوشت هیچ قومی را ما تغییر نمی دهیم مگر به دست خودشان » نتیجه این همه ناهنجاری اقتصادی و اجتماعی و سیاسی به دست خودمان بوده اگر قدری دقت می کردیم و اسیر شعارهای دروغین و شانتاژهای تبلیغاتی بعضی از گروه ها را نمیخوردیم امروز به چه کنم و چه نکنم نمی رسیدیم .


حجت الاسلام بهرامی انتخابات را یک فرصت مهم و تاثیرگذار برای پیشرفت کشورو رفع مشکلات دانست و افزود : انتخاب یکی از مظاهر تعیین سرنوشت آینده است که با حضور حداکثری و رای درست و اصلح می توان مشکلات اقتصادی واجتماعی ،اشتغال جوانان ،نیازمندی های نیازمندان و آسیب‌دیدگان را مرتفع کنند که اگر این موضوعات سروسامان داده شود؛ قطعا حضور در عرصه‌های مختلف سیاسی اجتماعی همواره مورد توجه مردم بوده و میهن خود را از این مشکلات بیرون می کنند .
وی در ادامه به جهت قدر دانی و سپاس از شهدا و جانبازان و ایثاگران هشت سال دفاع مقدس که با اتحاد و همدلی برای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی دوشادوش هم بپا خواستند بیان داشت : امنیت و آسایش کشور را مدیون شهدایی هستیم که عده ای با دست بسته زنده به گور شدند و یک عده ای سر بریده اند و عده ای هم ارباً اربا شدن برای اینکه ما در آرامش زندگی کنیم و لذا همه ملت ایران مدیون شهدا هستند باید به پای صندوق‌های رای بروند و تکلیفی که برگردنشان هست را به درستی انجام دهند .
رییس اداره تبلیغات شهرستان جویبار در خصوص حضور خویش در جبهه ها در طول دفاع مقدس تاکید بر تداوم راه شهدا، بیداری و آگاهی و دفاع همه جانبه را لازمه ادامه راه شهدا دانست و اظهار داشت : این بار نیز با حضور حداکثری پای صندوق های رای و انتخاب اصلح ترین افراد، نمایشی پر شور از اتحاد، همدلی و یکپارچگی را برای جهانیان به تصویر خواهیم کشید، برای اینکه خون شهیدانمان پایمال نشود با انتخابی هوشمندانه که موقعیت بهتری در جهان امروز با این همه تشنج و ناامنی در دور و نزدیک برایمان رقم خواهد زد ،داشته باشیم .
بهرامی جانباز هشت سال دفاع مقدس حضور در انتخابات را یک وظیفه شرعی دانست و افزود : همه مراجع به خصوص رهبر عظیم الشان و رهبر فقید (ره) یعنی امامین انقلاب شرکت در انتخابات را یک وظیفه شرعی و واجب عینی می دانند . که مردم شریف و متدین ایران با شور و نشاط و حضور حداکثری در انتخابات این وظیفه شرعی را به نحو مطلوب به انجام برسانند .
رییس اداره تبلیغات شهرستان جویباربا توجه به اینکه همه دنیا به حضور و مشارکت ملت ایران در انتخابات چشم دوخته‌اند خاطر نشان کرد : تمام رسانه های مستکبرین خارجی به دنبال نا امید کردن مردم و عدم حضور انتخابات هستند تا بتوانند بگویند مردم از نظام نا امید شدند تا نقشهای شوم خود را اجرایی کنند .

بهرامی شرکت در انتخابات را حفط دین و حکومت دینی و ولایتی می داند و عنوان کرد : تنها کشوری که با هدایت امام راحل بحث حکومت دینی را مطرح کرد و با توجه به اینکه تمام دنیا استکبار دین را مانع ظلم و جنایت خود می دانند و در مقابل هزینه فراوان انجام دادن بنابراین برای حفظ و حراست دین باید به موقع به میدان آمد و مهمترین میدان همین انتخابات است . بدون شک در  انتخابات ۲۸ خرداد  نیز شاهد حضور با شکوه ، بی نظیر و بی بدیل مردم شاهد خواهیم بود.