محسن آهنگری مسول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان جویبار درگفت وگو با خبرنگار جویباران با اشاره به فعالیت‌های بسیج دانشجویی جویبار در بحث افزایش مشارکت مردمی در انتخابات، گفت: مشارکت در تعیین سرنوشت اجتماعی و سیاسی، حق همه آحاد جامعه و اصلی عقلانی و شرعی است.
وی با بیان اینکه در کنار مشارکت که یک وظیفه همگانی به شمار می‌رود، انتخاب آگاهانه نیز حق مردم است، افزود: انتخاب آگاهانه مستلزم شناخت دقیق مردم از برنامه‌ها و دیدگاه‌های کاندیداها در حوزه‌های مختلف مسائل مربوط به مدیریت خدمات شهری، اولویت‌ها و ضرورت‌های شهر است.
وی با بیان اینکه انتخابات یکی از مهم‌ترین عرصه‌های نقش‌آفرینی ملت در نظام مردم‌سالاری دینی به شمار می‌رود، اظهار داشت:انشالله مردم با شناخت کامل و بررسی درست به کاندیداهای شورای شهر رأی بدهند، چرا که آینده شهر بسته به توانمندی و مدیریت افراد در شورای شهر است و عملکرد این افراد در شورای شهر به صورت مستقیم و غیر مستقیم نحوه زندگی شهروندان را تحت الشعاع قرار خواهد داد به امید اینکه با حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی با ورود شورایی مقتدر و کارآمد بتوانیم شهری در خور شایسته مردم جویبار بسازیم.
آهنگری با اشاره به اهمیت حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری بیان داشت: باید این مشارکت بالا همراه با انتخاب صحیح باشد لذا باید شخصی را به عنوان رئیس قوه اجراییه انتخاب کنیم که دغدغه مردم را درک کرده باشد و از مردم بوده و با مردم بماند.
مسئول بسیج دانشجویی جویبار، جوان و حزب اللهی بودن را دو ویژگی اصلی رئیس جمهور آتی دانست و گفت: فرد جوان دارای نیروی جهادی و شادابی است و می‌تواند در عرصه‌های مختلف ورود کرده و در کنار مردم باشد.
وی افزود: فرد جوان می‌تواند رابطه خوبی را مردم برقرار کرده و درد آن‌ها را درک نموده وبا راهکار مناسب مشکلات را به تدریج رفع کند.