به گزارش جویباران ،پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، “حمیدرضا خدابخش پور” با اعلام این خبر افزود: با اتمام این طرح ۳ هزار مشترک از آب شرب کافی در فصل تابستان و پیک مصرف بهره‌مند می‌شوند.
وی، با اشاره به اجرای طرح اصلاح خطوط انتقال آب به طول ۲۶ کیلومتر در مجتمع آبرسانی فرح آباد ساری تصریح کرد: تاکنون ۲۴ کیلومتر از این طرح اجرایی شده و با اتمام آن به توان تامین آب شرب ساکنان هفت روستای زیرپوشش این مجتمع افزوده می‌شود.
خدابخش پور، با بیان اینکه در منطقه دودانگه شهرستان ساری نیز عملیات اصلاح خطوط انتقال آب از شیرین رود با هدف آبرسانی به هفت روستای این منطقه درحال اجراست، اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود ۱۳۰۰ مشترک از این طرح برخوردار شوند.
معاون بهره‌برداری و توسعه آب شرکت آبفای مازندران، اجرای عملیات لوله‌گذاری در منطقه پل سرا از توابع شهرستان تنکابن به طول ۲۵۰۰ متر، شکستگی خط انتقال ۴۰۰ میلی‌متری چشمه گردوگ و ایستگاه سنگ تجن، تعویض پمپ چاه ۸-۵ مجتمع آبرسانی شهید اسفندیاری نکا با آبدهی ۲۵ لیتر در ثانیه و لوله گذاری به طول ۱۵ هزار متر با بهره‌مندی ۸ هزار مشترک در مجتمع آبرسانی منصور کنده بابل را از دیگر طرح‌های آبرسانی درحال اجرا برای گذر از تنش آبی ۱۴۰۰ عنوان کرد.