به گزارش جویباران به نقل از خبرنگار دفاع‌پرس از ساری، جلسه هفته بزرگداشت هفته دفاع مقدس و هفته دولت امروز با حضور حجت‌الاسلام «محمدتقی نادعلیزاده» امام جمعه جویبار، «سید علی اسد» فرماندار، سرهنگ بابائی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه، سرهنگ جعفری فرمانده انتظامی، مدانلو بخشدار مرکزی، هاشمی معاون اجرائی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان، گلی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیران و کارشناسان ادارات مرتبط و اصحاب رسانه در محل سالن اجتماعات شماره یک فرمانداری شهرستان جویبار برگزار شد.

فرماندار جویبار ضمن تسلیت ماه محرم الحرام و عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)، گرامیداشت هفته دفاع مقدس، هفته دولت و توصیه به رعایت پروتکل بهداشتی در این ایام گفت: امنیت و آرامش امروز را ما مدیون خون شهدا، جانبازان و ایثارگران هستیم. ما باید این فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل جدید، دانشجو و دانش آموزان انتقال دهیم تا آنرا درک کنند.

فرمانده سپاه با تاکید بر گرامیداشت برنامه‌های دفاع مقدس بیان داشت: همه ادارات با اهتمام و توجه ویژه نسبت به برنامه‌های ابلاغی اقدام نموده تا دفاع مقدس به عنوان میراث گرانبها به آیندگان درست معرفی شود.

همچنین سرهنگ هاشمی مسئول دفتر حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس جویبار ضمن تقدیر و تشکر از ادارات شهرستان گفت: دفاع مقدس متعلق به همه مردم عزیز است و باید تکلیف خود را به شهدا و رزمندگان و خانواده‌های معظم شهدا ادا کنیم. بنیاد حفظ آثار کشور دو سال هست که برنامه دفاع مقدس را به صورت سالانه ابلاغ نموده لذا کمیته‌های ابلاغی باید در طول سال فعال باشند

در پایان احکام هریک از اعضای کمیته‌های دفاع مقدس ابلاغ شد، همچنین سرهنگ بازنشسته «علی اسدی لاریمی» به عنوان جانشین حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس شهرستان جویبار معرفی شد.