به گزارش جویباران به نقل از  استناد نیوز، سید علی اسد روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران، افزود: به مناسبت هفته دولت چهار طرح برق رسانی اعم از نصب ترانس برق و شبکه فشار متوسط با هزینه ایی بالغ بر یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به بهره برداری می رسد.

وی با بیان اینکه به مناسبت هفته دولت ۲ طرح جهاد اعم از تجهیز و نوسازی و احداث کانال بتنی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۵۴۰ میلیون تومان به بهره برداری می رسد گفت که به مناسبت هفته دولت زیرسازی و آسفالت یک باند از محور کیاکلا به جویبار و در سطح یکهزار متر مربع به بهره برداری می رسد.

فرماندار شهرستان جویبار دیگر طرح هایی که به مناسبت هفته دولت در این شهرستان به بهره برداری می رسد را هفت طرح هادی روستایی، ۳ طرح کمیته امداد و چهار طرح مخابرات اعلام کرد.

اسد گفت که همچنین به مناسبت هفته دولت یک دستگاه شتاب نگار زمین لرزه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به بهره بردار ی می رسد.

فرماندار شهرستان جویبار در پایان گفت: علاوه بر طرح های افتتاحی هفته دولت امسال عملیات اجرایی کانال انتقال آب سد مرحوم صالحی به رودخانه سیاه رود برای تامین آب کشاورزی این شهرستان نیز شروع می شود.